Pagrindinis > Kitos temos > Automagnetolos: į ką atsižvelgti renkantis naują magnetolą savo automobiliui?

Automagnetolos: į ką atsižvelgti renkantis naują magnetolą savo automobiliui?

Magnetola – puikus, praktiškas įrenginys, leidžiantis klausytis muzikos, radijo. Ir nors magnetolas, šiomis dienomis keičia nešiojamos Bluetooth kolonėlės ir išmanieji telefonai, magnetolos vis dar yra plačiai naudojamos automobiliuose. Automagnetola yra tarsi automobilio medijos sistemos smegenys. Šis įrenginys leidžia valdyti automobilio garso sistemą, leidžia prie jos prijungti kitus įrenginius. Nors seniau automagnetolos buvo kiek paprastesnės, leido valdyti radijo stotis, reguliuoti garso parametrus ar klausytis kasečių bei CD diskų, šiomis dienomis, jos yra tikrai modernios ir išmanios. Vienos gali veikti su Bluetooth ryšiu, kitos, leidžia naudotis navigacija. Tai automobilio dalis, be kurios – automobilyje tikrai būtų liūdna. Na, o norint išsirinkti tinkamą ir labiausiai poreikius patenkinančią automagnetolą, naudinga žinoti kelis dalykus. Šiame straipsnyje aptarsime aspektus, į kuriuos naudinga atsižvelgti renkantis naują automagnetolą savo automobiliui. 

Automagnetolos dydis 

Norėdami pasirinkti tinkamą ir poreikius tenkinančią automagnetolą, pirmiausia, turėtumėte pasirinkti tinkamą jos dydį. Dydis turėtų būti pasirenkamas pagal automobilį, jo gamintoją, modelį. Taip pat, naudinga žinoti, kad automagnetolos yra dviejų dydžių: DIN arba dvigubo DIN. DIN standartas nusako automagnetolų dydį ir buvo sukurtas europietiškų automobilių gamintojų, maždaug 1980 metais. Tad, jei jūsų automobilis yra pagamintas vėliau nei 1988 m, automagnetolą reikės rinktis iš šių, anksčiau išvardintų, dviejų dydžių. Standartinio, viengubo DIN dydžio automagnetolos yra 7×2 colių dydžio. Tai visiems puikiai pažįstamos, standartinės magnetolos, dažnai dar vadinamos CD radijo imtuvais. Jos turi paprastus mygtukus – valdymui. Šio tipo automagnetolas, dažniausiai, galima išvysti senesnių modelių automobiliuose. Tuo tarpu, dvigubos DIN automagnetolos yra aukštesnės, o jų plotis išlieka toks pats. Šios magnetolos – modernios. Jos turi multimedija, liečiamus ekranus bei daugybę kitų, išmanių funkcijų. Dažniausiai, šio tipo automagnetolos būna montuojamos naujų modelių automobiliuose.

Kaip planuojate klausytis muzikos?

Nuo to, kokias būdais planuojate klausytis muzikos, priklausys ir naujos automagnetolos pasirinkimas. Jei planuojate muzikos klausytis iš savo telefono – automagnetola su Bluetooth bus tinkamiausias pasirinkimas, suteikiantis tokia galimybę. Taip pat, tam gali praversti ir automagnetola su AUX jungtimi, o norintiems muziką leisti ir iš kitų įrenginių, naudingos bus ir automagnetolos su USB jungtimi ar tos, kurios palaiko SD atminties korteles. Žinoma, standartu yra laikomos automagnetolos – radijo imtuvai, leidžiantys klausytis įvairiausių radijo stočių. Taip pat, prie klasikinių automagnetolų galime priskirti ir tas, kurios turi CD grotuvus, tačiau, pastarosiomis dienomis, retas kuris naudoja CD diskus muzikos klausymui. Tiesa, vieni radijo imtuvai gali veikti su įprastu FM/AM signalu, o kiti – būti skaitmeniniai, palydoviniai. Pastarieji suteikia išskirtinę radijo kokybę, lyginant su FM/AM radijo imtuvais, tačiau, daugeliui jie nėra prieinami. Na, o tinkamos automagnetolos pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų poreikių bei norų. 

Kokios ne muzikinės ypatybės jums reikalingos? 

Svarbu atminti, kad automagnetolos yra naudojamos ne tik muzikos klausymui. Tad, renkantis naują automagnetolą, naudinga atsižvelgti ir į kitas ypatybes bei funkcijas, kurios yra suteikiamos. Pavyzdžiui, liečiamus ekranus turinčios automagnetolos gali perkelti išmanųjį telefoną į jūsų automobilį. Šiomis dienomis, automagnetolas galima prijungti prie telefono ir valdyti įvairias programėles, tokias kaip Android Auto, Apple CarPlay, kurios leis atsiliepti į skambučius, naudotis navigacija ar klausytis muzikos. Bluetooth ryšis, taip pat, yra labai naudinga ypatybė, kurią gali turėti automagnetola. Dėka belaidžio Bluetooth ryšio, automagnetola leis palaikyti skambučius, laisvų rankų įrangą. Na, o liečiamus ekranus turinčios automagnetolos yra itin patogiai naudojamos. Tiesa, galima rasti ir automagnetolų, kurios turi integruotą GPS navigaciją, kuri yra itin naudinga ir praktiška. Tokiu būdu, ji yra lengviau naudojama ir matoma, nei toji, kurią naudotumėte savo išmaniajame telefone. 

Garantuojame, kad galėsite mėgautis mėgstama muzika, papildomomis ir labai praktiškomis bei naudingomis funkcijomis, jei tinkamai ir atidžiai pasirinksite naują automagnetolą, savo automobiliui. Tai neatsiejama automobilio dalis, suteikianti ne tik pramogą, bet ir naudą, kelionių metu. Varle.lt internetinėje parduotuvėje, rasite ne tik platų automagnetolų, bet ir standartinių magnetolų pasirinkimą, pačias geriausias akcijas bei prieinamas kainas! Gerų kelionių bei gero klausymo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE