Pagrindinis > Dėmesio! > Dalyvauk moksleivių konkurse ir laimėk kelionę į Briuselį

Dalyvauk moksleivių konkurse ir laimėk kelionę į Briuselį

 

Marijampolės savivaldybė, vykdydama antikorupcinį visuomenės švietimą ir siekdama atkreipti jaunimo dėmesį į korupcijos daromą žalą, kviečia moksleivius dalyvauti antikorupcinių plakatų konkurse „Myliu savo kraštą be korupcijos“.

Marijampolės savivaldybės aukštesniųjų klasių moksleiviai (9–12 klasių ir gimnazijų I–IV klasių moksleiviai) yra kviečiami iki lapkričio 9 dienos parengti A3 formato socialinės reklamos antikorupcinius plakatus ir atsiųsti juos adresu bekorupcijos@marijampolieciai.lt arba pristatyti juos į Marijampolės savivaldybės Švietimo skyrių (503 kab.).

Konkurso dalyviai bus suskirstyti į dvi grupes. Pirmojoje, dalyviai, kurie plakatų kūrimui naudos programos “InDesign”, “CorelDRAW”, “Photoshop” arba kitas kompiuterines programas. Antrojoje, dalyviai, kurie pieš plakatus naudodami įvairią techniką; akvarele, guašu, tušu, kreidelėmis, pieštukais ir t. t. Konkurso dalyvis gali atsiųsti kelis darbus.

„Moksleivių švietimas yra neatsiejama korupcijos prevencijos dalis, norint ugdyti pilietišką ir atsakingą jaunąja kartą, kuri žino savo teises ir pareigas, kuriai ne vis vien, kokia mūsų šalis yra dabar, bus rytoj ar po dešimties metų. Konkurso tikslas yra priminti moksleiviams, kad nuo mūsų pačių priklauso, kokioje šalyje mes gyvename ir gyvensime: ar aš esu sąžiningas sau ir kitiems pradedant mokyklos suole (ar nenusirašinėju?), baigiant darbu valstybės tarnyboje (ar visus gyventojus ir jų grupes vertinu vienodai?) ar versle (ar esu sąžiningas su savo darbuotojais ar darbdaviu, ar moku visus mokesčius). Šios vertybės formuojamos dar mokyklos suole, todėl šiuo konkursu ir norime, kad atliekant konkurso užduotį prasidėtų diskusijos“, – sako Marijampolės savivaldybės korupcijos prevencijos komisijos pirmininkas Ramūnas Burokas.

Savivaldybės administracijos sudaryta komisija vertins moksleivių darbus ir bus atrinkti patys kūrybiškiausi, originaliausi, aiškiausi darbai, kurie bus spausdinami ir eksponuojami savivaldybės įstaigose (poliklinikoje, ligoninėje, administracijoje, kultūros centre ir t. t.). Dalyvaudamas konkurse darbo autorius sutinka, kad jo kūrinys būtų panaudotas konkurso be papildomo autoriaus sutikimo ir apmokėjimo, nurodant jo vardą ir pavardę.

Patiems šauniausiems konkurso laureatams atiteks prizai – dovanų kuponai, o konkurso nugalėtojui kelionė į Europos Parlamentą, kurią dovanoja europarlamentarė Vilija Blinkevičiutė. Konkurso rezultatai ir apdovanojimai bus skelbiami Tarptautinę antikorupcijos dieną – gruodžio 9-ąją.

Daugiau informacijos:

www.marijampolieciai.lt

Marijampolės savivaldybės korupcijos prevencijos komisijos pirmininkas

Ramūnas Burokas

El. p.: ramunas.burokas@gmail.com

Tel. nr.: 8 612 012 65

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE