Pagrindinis > Kitos temos > Floristikos idėjos planuojantiems 2021-ųjų vestuves

Floristikos idėjos planuojantiems 2021-ųjų vestuves

Praėję metai visiems suteikė sumaišties ir pasikeitimų. Šie pasikeitimai ypač koregavo vienos gražiausių gyvenimo švenčių – vestuvių – planus. Vieni laikėsi savo pasirinkimų ir planų bei vestuves vis dėlto atšoko, nors ir kiek kitaip nei buvo planuota. Tuo tarpu kiti pasirinko šventę nukelti į kitus metus. Tad 2021-ųjų nuotakos ir jaunikiai turėtų susipažinti su ateinančių metų tendencijomis ir pasisemti naujų idėjų, kad šventė taptų pasakiška ir įsimintina, ypač po visų šiais metais išgyventų sunkumų.

Dėmesys šviesioms spalvoms

2020-uosius metus galima laikyti niūriais ir tamsiais, taigi natūralu, kad šių metų spalvų tendencijose vyrauja šviesios ar ryškios spalvos. Vestuvinių gėlių ir dekoro rinkoje lydere ir toliau lieka balta spalva. Tikimasi, jog ateinančiais metais ši spalva padės pažymėti pagaliau įsivyrausiančią taiką bei balansą. Apskritai, bus atsigręžiama į tradicines vestuvių spalvas, todėl gėlių puokštėse figūruos ir kreminės, rausvos spalvos žiedai, o jie bus paryškinami žalumynais.

Mėlyni atspalviai taip pat grįš į vestuvių dekoro olimpą. Blyškiai mėlynos spalvos gėlės bus derinamos su baltomis, taip kuriant lengvą, šviesią nuotaiką. Šios detalės padės sukurti tiek bohemišką, tiek pakankamai delikatų vestuvių stilių. Norimą spalvų paletę verta apgalvoti iš anksto, o prireikus – konsultuotis su srities specialistais. Taupant jūsų laiką, gėlių puokštės internetu gali būti viena iš galimybių.

Ryškiaspalviai sprendimai

Gerą nuotaiką ir energiją skatins ir ryškios spalvos, kurios bus derinamos su pasteliniais atspalviais. Oranžinė, ryški rožinė, fuksijos ar raudona – šias spalvas galėsite išvysti kitų metų vestuvių puotoje. Siekiant dar labiau nustebinti, ryškiaspalviai purškiamieji dažai bus naudojami pagyvinti pabodusias gėlių kombinacijas. Ryškių, neoninių ar metališkų atspalvių deriniais apipurkšti sukulentai ar paparčiai sukurs ypatingą, pasakišką šventės įvaizdį.

Atsigręšime į gamtą

Ekologijos ir tvarumo tendencijos persikels ir į vestuvių dekoravimo sritį. Itin populiaru taps naudoti džiovintas gėles ir augalus – tai sukurs bohemišką ir estetiškai malonų stilių. Levandos, ramunėlės, eukaliptai – tai tik keletas augalų, kurios galima derinti su klasikinėmis gėlėmis, tokiomis kaip rožės ar tulpės, taip sukuriant įstabiausius derinius.

Džiovintų gėlių puokštelės gali būti naudojamos ir kaip atminimo dovanėlės svečiams. Svarbus pokytis taps ir šventės vieta. Dėl galimų ribojimų vis labiau akcentuojamos vestuvės gamtoje. Lauko gėlės ir kiti augalai sukurs natūralistinį stilių, o bendrą vaizdinį pagerins gražaus sodo ar pajūrio fonas.

Būkite atsargūs planuodami

Nors visi tikimės, kad ateinantys metai bus geresni ir sėkmingesni, reikia būti apdairiems. Planuodami vestuves, apgalvokite įvairius variantus ir pokyčius, kurių gali prireikti, jei pavojinga situacija koreguos jūsų planus. Rinkitės atsakingus specialistus, kurie užtikrins jūsų šventės sklandumą. Gėlių dekorą rinkitės iš patyrusių tiekėjų, kurie ne tik suteiks visas įmanomas konsultacijas, bet ir prisiderins prie jūsų šventės plano. Taip, atėjus ypatingai dienai, jausitės saugūs ir atsipalaidavę, o jūsų svečius stebins šventės grožis.

Komentaras “Floristikos idėjos planuojantiems 2021-ųjų vestuves

  1. Aktuali tema, kadangi planuojame savo šventę. Norėtųsi plačiau ir apie vestuvinių žiedų mados tendencijas, bei patarimų apie jų praktiškumą, juk tai papuošalas, lydėsiantis visą gyvenimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE