Pagrindinis > Naujienos > Forumas „Marijampolė globaliame pasaulyje: iššūkiai ir grėsmės“ ir „Metų žvilgsnis 2019“ apdovanojimai

Forumas „Marijampolė globaliame pasaulyje: iššūkiai ir grėsmės“ ir „Metų žvilgsnis 2019“ apdovanojimai

Lapkričio 14 d. Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas ir žurnalo „IQ“ redakcija sukvietė regiono verslininkus į forumą „Marijampolė globaliame pasaulyje: iššūkiai ir grėsmės“ bei tradicinius verslo apdovanojimus „Metų žvilgsnis 2019“.

Už pasiekimus apdovanota Marijampolės savivaldybės Padovinio žemės ūkio bendrovė, viena pažangiausių ir moderniausių Lietuvoje.

Tradiciniame Verslo dienai skirtame renginyje susirinko verslininkai, savivaldybių atstovai iš visų penkių apskrities savivaldybių – Marijampolės, Vilkaviškio, Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Šakių.
Renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, mero pavaduotojas Paulius Marozas, Administracijos direktorius Karolis Podolskis, Tarybos nariai Darius Kemeraitis, Albinas Mitrulevičius, Romualdas Makauskas, Kostas Jankauskas. 

Pirmoje, analitinėje dalyje, forumo „Marijampolė globaliame pasaulyje: iššūkiai ir grėsmės“ dalyviai – pasaulio menininkas Ray Bartkus, Marijampolėje jau 6 metus vykstančio MaLoNNY prezidentas, pristatė, kaip menininkai keičia miesto veidą ir skleidžia žinią pasaulyje apie Marijampolę, o pranešėjai pasidalino įžvalgomis apie politinį klimatą Europoje, ekonomikos tendencijas, kibernetinio saugumo iššūkius. Antroje – sėkmingiausiai šiais metais dirbusių verslo įmonių apdovanojimai „Metų žvilgsnis 2019“ .

Verslo apdovanojimus sėkmingiausiai 2019 metais dirbusioms įmonėms įteikė Kauno prekybos, pramonė ir amatų rūmų Marijampolės filialo vadovas Evaldas Ulevičius ir savivaldybių atstovai.

Marijampolės savivaldybėje „Metų žvilgsnis 2019“ apdovanojimą vienos pažangiausių ir moderniausių Lietuvoje Padovinio žemės ūkio bendrovės vadovui Gintautui Gumauskui, įteikė Savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Marozas kartu su renginio organizatoriais.

Šių metų verslo renginyje netrūko ir magijos – iliuzionistas ir verslo apdovanojimų vedėjas Modestas atliko keletą magijos triukų, į kuriuos buvo įtraukti ir forumo dalyviai.

Renginį apskrities verslo įmonėms, per metus pasiekusioms išskirtinių laimėjimų, pagerbti, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Marijampolės filialas organizuoja jau 14 metus, antrus metus iš eilės renginio partneriu yra ir žurnalo „IQ“ redakcija, kuri šiais metais vėl pristatė naujus leidinius apie regiono savivaldybes.

40_o
40_o
lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite