Pagrindinis > Naujienos > Globėjų šventėje – geroji patirtis ir padėkos

Globėjų šventėje – geroji patirtis ir padėkos

Lapkričio 22 d. Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centras sukvietė į globėjų šventę „Globa – dovana”. Jos metu dalintasi gerąja patirtimi, peržiūrėtas specialus trumpametražis filmas. Apie savo asmeninę patirtį sutiko papasakoti budinti globotoja Rima. Susirinkusius globėjus, Marijampolės savivaldybės atstovus, už vaiko teisių apsaugą atsakingus darbuotojus dainomis ir žaidimais draugauti kvietė Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rūta“ mažieji artistai.

Šventėje dalyvavęs Šv. Vincento Pauliečio parapijos klebonas Darius Vasiliauskas į globėjus kreipėsi biblijos tiesomis. „Ką padarėte vienam iš mažiausiųjų, man padarėte“, – sakė jis. Už pasiryžimą priglausti be tėvų globos likusius vaikus globėjams dėkojo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Romualdas Makauskas, Savivaldybės tarybos Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas.

Kaip akcentavo Globos centro Globėjų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo (GIMK) programos mokytojos Inesa Skvernelienė ir Aušra Kėžienė, vaikams reikia suteikti du dalykus – šaknis ir sparnus. Kaip teigė Marijampolės socialinės pagalbos centro direktorė Vilma Ratkevičienė, pernai GIMK programą baigė 18 asmenų, Globos centras suteikė 71 konsultaciją. Šiemet Globos centre programoje dalyvavo jau 12 būsimų globėjų ir 2 įtėviai, programą išklausė ir 6 bendruomeninių globos namų darbuotojai. Konsultacijų suteikta per tris šimtus.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE