Pagrindinis > Kitos temos > Įdarbinimo agentūros turi užtikrinti nemokamo įdarbinimo užsienyje galimybę

Įdarbinimo agentūros turi užtikrinti nemokamo įdarbinimo užsienyje galimybę

Norintys dirbti už tokią galimybę dar turi ir susimokėti? Ironiška, bet tai – ne anekdotinė situacija, o liūdna realybė, su kuria yra susidūręs ne vienas asmuo, nežinantis savo teisių ar „užkibęs“ ant gražiai kalbančiųjų „kabliuko“. Kartais apgauna „draugų draugai“, žadantys užsienyje aukso kalnus, tik už tai prašantys šiek tiek avanso, o kartais – ir įdarbinimo agentūros bei tarpininkai, veikiantys toli gražu ne pagal šią sritį reglamentuojančias taisykles. Svarbiausia, ką turite žinoti, tai – faktas, jog darbas užsienyje nemokamas įdarbinimas – ne kažkokia jums daroma paslauga, bet jūsų teisė, numatoma įstatymiškai.

Kodėl įdarbinimas užsienyje yra nemokamas?

Nes tokią tvarką užtikrina šią sritį reglamentuojantys įstatymai ir šiai nusižengę yra baudžiami nustatyta tvarka. Aišku, kartais kaltieji lieka nenubausti vien dėl to, jog…nepalieka „galų“. Neretai aferos yra rezgamos taip, jog nukentėjusiam nebelieka aišku, kam ir, juo labiau, už ką sumokėjo. Kai kurie nesąžiningi tarpininkai, neva siūlantys „darbą“, naudojasi žmonių patiklumu, teisių nežinojimu ar patirties nebuvimu.

Kaip nesuklysti renkantis įdarbinimo agentūrą?

Šioje vietoje siūlome pasinaudoti liaudies išmintimi, jog protingi mokosi iš svetimų klaidų. Prieš pasirašant įdarbinimo sutartį su konkrečia agentūra ar tarpininku, derėtų pasidomėti pastarosios reputacija internete. Jei agentūra veikia ilgai, neabejotinai rasite nemažai atsiliepimų iš buvusių klientų, besinaudojusių šios paslaugomis. Net jei ir labai norėtųsi palaikyti agentūrą ar tarpininką, dar tik žengiantį pirmuosius žingsnius šioje veiklos srityje, tikrai nesiūlome rizikuoti savo „kailiu“: rinkitės ilgametį, patikimą šios rinkos „žaidėją“.

Darbo agentūra gali pasiūlyti ne tik „pliką“ darbo vietą

Sėdite namuose prie kompiuterio ir neturite net menkiausio supratimo, nuo ko pradėti darbo vietos vienoje ar kitoje užsienio valstybėje paiešką? Visų pirma, išsirinkite įdarbinimo agentūrą, kurios patikimumas nekeltų abejonių. „HEADEX Group“ –  tarptautinė, net 18 metų patirtį skaičiuojanti personalo atrankos agentūrą, pelniusi teigiamą daugelio tautiečių įvertinimą.

„HEADEX Group“ savo darbuotojams gali pasiūlyti kur kas daugiau nei darbo vietą pageidaujamoje srityje, pavyzdžiui, gamyboje ar logistikoje. Ne mažiau, kalbant apie adaptaciją naujoje šalyje bei darbo vietoje, svarbu ir gyvenamosios vietos suradimas bei nuomos išlaidų padengimas, kelionės kompensacija (visos ar dalies sumos) bei pagalba tvarkant įdarbinimo bei išvykos formalumus. Ir, svarbiausia, visai tai darbuotojams papildomai nieko nekainuoja!

Pasirinkite teisingai ir savo teigiama patirtimi paneikite mitą, jog įdarbinimo agentūros – tai kažkas nepatikimo!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE