Pagrindinis > Dėmesio! > IKEA kviečia siūlyti Kazlų Rūdos bendruomenei naudingus projektus

IKEA kviečia siūlyti Kazlų Rūdos bendruomenei naudingus projektus

 

UAB „IKEA Industry Lietuva“ kviečia Kazlų Rūdos gyventojus ir organizacijas siūlyti socialinius projektus, kurie prisidėtų prie miesto gerovės ir žada vienam ar keliems vertingiausiems finansavimą. Socialinių projektų konkursas tapo kasmetine tradicija – konkursas organizuojamas ir atrinktiems projektams finansavimas kasmet skiriamas nuo 2012 m. Šia socialine bendrovės iniciatyva siekiama su Kazlų Rūdos bendruomene išvien kurti gražią, saugią ir komfortišką miesto aplinką.

„IKEA Industry Lietuva“ paraiškas konkursui kviečia siųsti iki š. m. rugsėjo 28 d. Projektus vertinanti komisija atrenka kuo universaliau pritaikomas idėjas. „IKEA Industry Lietuva“ kviečia siūlyti projektus, kuriais būtų siekiama prisidėti prie vaikų gerovės, remti socialinės atskirties grupes, gerinti aplinkos kokybę, prisidėti prie bioįvairovės išsaugojimo ar edukuoti Kazlų Rūdos bendruomenę aplinkosaugos tema. Paraiškas finansavimui gauti gali teikti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

„IKEA Industry Lietuva“ socialinių projektų konkursas finansavimui gauti – tai viena iš socialiai atsakingos veiklos krypčių. Manome, kad tvariai veikiantis verslas turi įsilieti į bendruomenę, todėl kiekviename žingsnyje sau keliame aukštus reikalavimus – tiek rūpindamiesi darbuotojų gerove, tiek nuolat investuodami, kad bendrovės veikla būtų tvari, saugi ir draugiška aplinkai. Šio konkurso didžiausia vertė ta, jog jis leidžia bendrovei prisidėti prie tokių socialinių projektų, kuriuos pati bendruomenė įvardina kaip labai reikalingus“, – teigia „IKEA Industry Lietuva“ generalinė direktorė Inga Urbonavičiūtė.

Nuo 2012 m. „IKEA Industry Lietuva“ finansavo eilę įvairių projektų, kurie buvo sėkmingai įgyvendinti Kazlų Rūdoje. Praėjusiais metais konkursą laimėjo į skirtingas amžiaus grupes orientuoti projektai, kurių teikėjai įtikino, jog nepaisant jų orientacijos į ilgalaikę vertę, jų įgyvendinimas suteiks galimybę per itin trumpą laiką sukurti didžiausią pozityvų pokytį ir jį pajus didelė dalis Kazlų Rūdos gyventojų.

Visi norintys dalyvauti konkurse ir turintys idėjų, savo paraiškas ir kitus reikalingus dokumentus gali teikti iki š. m. rugsėjo 28 el. paštu  info.ikeaindustry.lt@ikea.com. O paraiškos formą ir daugiau informacijos apie konkursą galima rasti adresu https://bit.ly/2tTWL2U.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE