Pagrindinis > Kitos temos > „Iki savaitėlės“ naujas leidinys: galimybė paprasčiau planuoti būsimus pirkinius

„Iki savaitėlės“ naujas leidinys: galimybė paprasčiau planuoti būsimus pirkinius

„Iki“ prekybos tinklas pirkėjus visuomet lepina ypatingais pasiūlymais, tačiau apsipirkimo procesas bus gerokai greitesnis ir efektyvesnis, jei iš anksto pasiruošite būsimų pirkinių sąrašą. Iki savaitėlės naujas leidinys – tai puiki informacinė priemonė, kuri leidžia sužinoti apie šiuo metu aktualias nuolaidas. Šis leidinys yra rengiamas savaitei – jis galioja nuo pirmadienio iki sekmadienio. Kartais apsipirkimo metu nė nesusimąstome apie šiuo metu galiojančius ypatingus pasiūlymus, tačiau tikrai be reikalo – juk būtent tai gana dažnais atvejais padeda sutaupyti tikrai nemažai pinigų.

Pasiūlymai skirtingiems pirkėjų poreikiams

Natūralu, kad maisto prekės yra aktualios kiekvienam mūsų, todėl „Iki“ prekybos tinklas stengiasi parengti tokius pasiūlymus, kurie nudžiugintų didžiąją dalį pirkėjų. Akcijų leidinyje visuomet galima rasti informacijos apie nuolaidas, kurios yra taikomos mėsos, žuvies ar duonos produktams, taip pat visada galima rasti daržovėms bei vaisiams taikomų nuolaidų, ir t.t. Iki savaitėlės naujas leidinys yra rengiamas atsižvelgiant į svarbiausiu vartotojų poreikius, tad visada galima tikėtis pačių geriausių pasiūlymų.

Ir kiekvienai dienai, ir šventei

„Iki“ akcijų leidinyje rasite pasiūlymų, kurie yra skirti kasdieniam apsipirkimui, ir tokių nuolaidų, kurios šventinį stalą pavers dar įspūdingesniu. „Iki“ parduotuvės garsėja puikios kokybės konditeriniais gaminiais, kurių skonis tikrai nustebins net ir pačius didžiausius gurmanus. Jei ruošiatės šventei, tikrai rasite tokių pasiūlymų, kurie pranoks kiekvieno smaližiaus lūkesčius: „Iki“ prekybos vietose rasite įvairių pyragėlių, tortų ar kitų saldžių kepinių. Ypatingai didelis dėmesys yra skiriamas ne vien tik šių kepinių kokybei bei skoniui, bet taip pat ir jų estetinei išvaizdai bei kainai.

Prekės sveikos gyvensenos entuziastams

Rūpinimasis sveikesne mityba šiandien yra aktualus kiekvienam mūsų, todėl „Iki“ rūpinasi, kad sveiki maisto produktai pirkėjams būtų lengviau pasiekiami. Būtent todėl į „Iki savaitėlės“ leidinį yra įtraukiamos ir tokios nuolaidos, kurios leidžia rinktis sveikesnius maisto produktus. Maža to, šio prekybos tinklo parduotuvėse taip pat rasite gausybę produktų, kurie buvo užauginti ir paruošti mūsų šalies teritorijoje – tai yra aktualu kiekvienam, kuriam rūpinimasis ekologija nėra svetimas.

Neturite laiko gaminti?

Taip, šiandien laiko trūkumas daugumai mūsų yra tikrai opi problema, tačiau tai tikrai nėra pakankama priežastis rinktis menkaverčius maisto produktus. „Iki“ prekybos vietose galite įsigyti įvairių jau paruoštų patiekalų, kurie buvo pagaminti būtent šioje parduotuvėje. Galite būti užtikrinti, kad šiuose gaminiuose nėra žalingų konservantų, kurie padeda prailginti maisto produktų galiojimo trukmę, taigi, neturintiems laiko gaminti „Iki“ paruošti patiekalai gali būti tikrai palankiu pasirinkimu.

Iki savaitėlės naujas leidinys kiekvienam pirkėjui leis išsirinkti dominančių prekių, todėl apsipirkimas šiame prekybos centre gali būti dar greitesnis ir efektyvesnis. Galite net neabejoti, kad rinkdamiesi „Iki“ parduotuves įsigysite tik aukščiausios kokybės produktų, kurių kaina bus iš tiesų patraukli.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE