Pagrindinis > Naujienos > Iš futbolo klubo „Šešupė“ rudens dienoraščio

Iš futbolo klubo „Šešupė“ rudens dienoraščio

LFF I lygos moterų futbolo čempionato ture Šiauliuose

Rugsėjo 27 -oji. Vilkaviškio „Šešupė-Čyčkai“ – Kauno FM „Tauras“ 1 : 1.

Pirmos rungtynės ėjosi gana sklandžiai ir gražiai. Matėsi žaidimo braižas, turėjome kelias realias progas pelnyti įvarčiui. Kėliniui įpusėjus, į Kauno vartus buvo paskirtas 11 m baudinys, kurį sėkmingai realizavo komandos kapitonė Greta Vaicekauskaitė.

Antras kėlinys vyko permainingai. Realių progų įvarčiui pasiekti neturėjo nė viena komanda. Gal tik mūsų komandos patirties stoka neleido šių rungtynių laimėti, kadangi kelios žaidėjos paliko gynybą ir nuskubėjo į priekį pelnyti antro įvarčio, bet futbole dažniausiai būna atvirkščiai, už tai mes buvome nubausti, patys gavome įvartį.

Rungtynėmis ir rezultatu esame labai patenkinti. Visos merginos rungtyniavo pagirtinai.

Antros rungtynės vyko prieš Šiaulių FA. Jau nuo pirmų minučių matėsi ryškus šiauliečių pranašumas. Pasipylė į mūsų vartus įvarčiai. Gal „Šešupės“ merginos po lygiųjų su Kauno komanda dar gyveno ta laimės euforija ir niekaip negalėjo normaliai susikaupti, o gal paprasčiausiai jau nebeturėjo jėgų? Mūsų komanda labai jauna, nemažai merginų tą dieną apskritai žaidė futbolą pirmą kartą, tai buvo jų debiutas LFF I lygos čempionate. Taigi pralaimėjome 0 : 10.

Dėkojam visom merginom už pasiaukojimą, ryžtą ir nugalėtą žaidybinę baimę.

„Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link“

Vilkaviškio futbolo klubas „Šešupė“, aktyviai vykdantis savo veiklą Vilkaviškio ir Kauno rajonuose bei miestuose, spalio 2 dieną po teorinių ir praktinių mokymų pradėjo startą Kauno miesto darželiuose („Giliukas“, „Gintarėlis“, „Naminukas“), įgyvendindamas nekomercinį projektą „Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link“, inicijuotą respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos „Riukkpa“, Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos.

Darželiuose mažieji futbolo dalyviai suskirstyti į grupes. Vienai grupei atstovauja apie 20 ikimokyklinukų. Trijuose darželiuose 5 dalyvių grupės, apjungusios 100 vaikučių, treniruojamos FK „Šešupės“ trenerių Vytauto Paunksnio ir Gintarės Timinskienės bei darželių pedagogių, mažiesiems futbolo mylėtojams žaidimų bei praktinių užsiėmimų pagrindu skiepiją meilę futbolui, moko šio žaidimo paslapčių, ugdo sveikos gyvensenos būdą tiek tarp mažųjų projekto dalyvių, tiek tarp jų tėvelių. Matant kiekvienos dalyvių grupės palaikymo komandas, drąsiai galima teigti, kad tokio susidomėjimo futbolu, tokios aistros „sergant“ už „savuosius“ galėtų pavydėti bet kokia profesionali futbolo komanda.

Projekto užsiėmimai darželiuose vyks iki gruodžio mėnesio ir pasibaigs „Futboliuko“ Kalėdų švente.

„Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link“ į 2015 metus keliauja ne viena būsima futbolo žvaigždė, prie kurios gimimo prisideda ir FK „Šešupė“.

LFF I lygos moterų futbolo čempionato turas Vilkaviškyje

Kartu su „bobų vasara“ tęsiasi LFF I lygos moterų futbolo čempionato kovos. Spalio 5 dieną Vilkaviškio miesto stadione savo jėgas išbandė Vilniaus MFK „Žalgiris“, Druskininkų FK „Druskininkai“ ir Vilkaviškio FK „Šešupė-Čyčkai“ komandos. Šiame ture turėjusi dalyvauti Nemenčinės „Rūta“ dėl objektyvių priežasčių neatvyko.

Mūsų komandos vartus gynusios Ornelos Butanavičiūtės pastangomis jaunosios „Šešupės“ komandos futbolininkėms, kurių amžiaus vidurkis siekia vos 13,5 metų, pavyko atlaikyti patyrusių varžovių – Vilniaus „Žalgirio“ – atakas ir „išplėšti“ lygiąsias rezultatu 0:0.

Dėl technikos ir patirties stokos nesugebėjome savo vartus apsaugoti nuo Indrės Momeniškytės, turinčios ilgametės patirties, atstovaujančios Lietuvos rinktinei ir žaidžiančios Druskininkų komandoje, kuri ir įmušė visus 4 įvarčius. Druskininkams pralaimėta 0 : 4.

Žinant, kad objektyviausius vertinimus apie komandos žaidimą pasako jos sirgaliai, malonu buvo girdėti jų šiltus atsiliepimus. Sirgaliai „Šešupės“ merginų komandos pasirodymą įvertino teigiamai, įpareigodami siekti dar geresnių rezultatų, kurie ateis su sunkiu darbu treniruočių metu ir amžiumi.

FK „Šešupė“ inform.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE