Pagrindinis > Regione > Kultūra > Išleista Janinos Kurtinaitienės knyga „Šešėliuotas mano gyvenimas“

Išleista Janinos Kurtinaitienės knyga „Šešėliuotas mano gyvenimas“

 

untitled-1VšĮ „Mūsų savaitė“ išleido žinomos literatės iš Vilkaviškio, Vilkaviškio TAU (trečiojo amžiaus universiteto) Sveikos gyvensenos fakulteto dekanės, poetės, Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos narės, įvairių organizacijų aktyvistės Janinos Kurtinaitienės poezijos knygą „Šešėliuotas mano gyvenimas“. Tai jau ketvirtoji autorės knyga.

Šioje poezijos knygoje esminis kūrybos motyvas – nueito gyvenimo kelio apmąstymai subtilių jausmų fone. J. Kurtinaitienė poezija – grynas jausmas, kvepiantis ir lietuje neištirpusiu paukščio skrydžiu, ir smilgų šilko šiurenimu, ir nakties žydėjimu, ir rugių dvelksmu, ir šventa sekmadienių tyla, tuo, kas daugelį metų būna nešiota savyje ir pagaliau išlieta eilėmis. Gyvenimiška išmintis, persunkta subtiliu gamtos pajautimu, kalba, rodos, paprastais peizažais, tačiau būtent taip atsiskleidžia akimirkos grožis, gyvenimo meilė, moteriškumo galia.

Gyvenimo meilė J. Kurtinaitienės kūryboje neatsiejama nuo savo krašto, gimtinės, sutiktų žmonių meilės. Apie tai kalbama eilėraščiuose, dedikuotuose žmonėms, autorės gyvenimo kelyje buvusiems šviesa, tiesa, pažinimu, tikru jausmu…

112 puslapių knygą puošia kūrėjos, karpinių meistrės Virginijos Armanavičienės karpinių iliustracijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE