Pagrindinis > Regione > Kultūra > Išleista Onos Čirvinskienės knyga „Mano svaja“

Išleista Onos Čirvinskienės knyga „Mano svaja“

 

VšĮ „Mūsų savaitė“ neseniai išleido Onos Čirvinskienės knygą „Mano svaja“.

Žinoma marijampolietė verslininkė Ona Čirvinskienė, Onos Čirvinskienės mokymo centro įkūrėja ir ilgametė vadovė, įvertinta reikšmingais apdovanojimais (ryškiausi iš jų – 2012 m. LR Seime įtektas Europinio lygio Edenauerio fondo apdovanojimas „Gausos žuvis“ už investiciją į žmogų, 2013 m. įteiktas Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medalis už visuomeninę veiklą miesto bendruomenei), savo veiklą grindžia ne vien skaičiais, logiškais sprendimais, bet ir eilėraščių posmais.

Pirmojoje jos knygoje „Mano svaja“ – tai nuo mokyklos laikų rašyti eilėraščiai, palinkėjimai, aforizmai, netgi dainos (muziką Onos Čirvinskienės tekstams parašė kompozitorius Vidmantas Sakalauskas).

„Mano svaja“ – autorės lyrinis nueito gyvenimo kelio apmąstymas, skaičiuojant širdies dūžius. Tai ir jaunystės svajos, įsiplieskę jausmai, tai ir nuostaba stebint kerintį gamtos pasaulį, tai ir jau subrendusio, daug patyrusio žmogaus įžvalgos, prasiveržiančios aforizmais. Linkėti kitam laimės, branginti šalia esančius žmones ir prasmingai eiti gyvenimo keliu – tai Onos Čirvinskienės kredo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE