Pagrindinis > Kitos temos > Kaip įsigyti tikrai kokybišką maistą šunims?

Kaip įsigyti tikrai kokybišką maistą šunims?

Geriausias pasirinkimas naminių gyvūnėlių savininkams yra šunų maistas, kuriame yra reikiamų kalorijų, mineralų, vitaminų ir maistinių medžiagų, kad jį būtų galima naudoti kaip visavertį maistą. Ar tai įmanoma? Taip, jei pasirinksite teisingai.

Apie sausą maistą sklando daugybė mitų, kurie gąsdina šunų mylėtojus. Jei dėl tokių siaubo istorijų augintiniui vis dar dvejojate pirkti sausą maistą, šie argumentai prieš populiarius mitus turėtų jus įtikinti.

Mitas nr. 1. Sausas maistas gaminamas iš atliekų, o ne iš produktų, nurodytų ant pakuotės.

Kokybišką sausą maistą gaminančios įmonės dirba pagal griežtą kontrolės sistemą.. Kiekviena sauso maisto rūšis gaminama tam tikroje gamybos linijoje, kur tiksliai išmatuojamas kiekvieno komponento kiekis. Kad nesibaimintumėte, kad turinys neatitiks pakuotės, pirkite sausą maistą tik iš patikimų, gerą vardą rinkoje turinčių platintojų. Todėl šunų maistas internetu iš veterinarijos vaistinės, o ne iš maisto prekių parduotuvės,  yra visada saugiausias variantas jūsų augintiniui.

Mitas nr 2. Sausas maistas kenkia šuns kepenims

Kiekvienas šuns savininkas turi suprasti: nėra maisto, kuris vienodai tiktų Kaukazo aviganiui  ir toiterjerui, mažam šuniukui ir suaugusiam šuniui, nėščiai kalei ir medžiokliniam šuniui. Daugelis savininkų nepaiso sauso maisto dienos normos, kurią gamintojas nurodo ant pakuotės, ir supila į dubenį iš širdies, o į tarpus dar palepina maistu nuo stalo. Sausas šunų ėdalas yra ne pagrindinių patiekalų papildymas, o subalansuota mityba, kurioje jau yra visų jūsų augintiniui reikalingų maistinių medžiagų. Jei gyvūną maitinsite teisingai ir laikysitės visų gamintojų rekomendacijų, sausas maistas nepadarys žalos šuns organizmui.

Mitas nr. 3. Kokybiškas sausas maistas yra per brangus.

Didelės pakuotės kokybiško visaverčio sauso maisto kaina iš pirmo žvilgsnio išties atrodo didelė. Bet tai tik tol, kol nepalyginsite su natūralaus maisto kaina. Kad būtų patenkinti visi gyvūno poreikiai maistinėmis medžiagomis, jis turi būti šeriamas ne tik koše ir likučiais, bet ir labai brangia mėsa, o papildomai turėsite nupirkti vitaminų ir mineralų kompleksus. O lyginti kokybiško ir pigaus ėdalo kainą visiškai nėra prasmės, pigiu ėdalu tik sugadinate šuns sveikatą, todėl prie abejotino maisto kainos pridėkite ir veterinarijos gydytojo išlaidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE