Pagrindinis > Kitos temos > Kaip išsirinkti geriausius batelius sportui

Kaip išsirinkti geriausius batelius sportui

Sportas turėtų būti neatsiejama kiekvieno žmogaus dalis. Visai nebūtina kasdien lankytis sporto salėje ir kilnoti didelius svorius tam, kad jaustumėtės žvalus ir energingas. Inkorporuoti sportą į savo kasdieninę rutiną nėra sunku, svarbiausia pasirinkti tokią sporto rūšį, kuri jums labiausiai patinka. Ramaus būdo žmonės dažnai renkasi pilateso ar jogos treniruotes kurių metų ne tik sustiprinsite savo kūną, bet ir lavinsite savo protą. Iššūkių siekiantys sporto entuziastai dažnai renkasi sporto salę, kurioje gausu įvairios sportinės įrangos leidžiančios efektyviai treniruoti skirtingas raumenų grupes. Vis dėlto, prieš pradedant savo kelionę sporto pasaulyje būtina atkreipti dėmesį į tinkamos avalynės pasirinkimą. Netinkama sporto avalynė neleis komfortabiliai sportuoti, gali padidinti traumų pavojų. Dėl šios priežasties ypač svarbu išsiaiškinti kaip išsirinkti tinkamiausia avalynės tipą.

Rinkitės batus pagal sporto rūšį

Daugelis žmonių daro klaidą manydami, kad paprasti sportbačiai gali būti dėvimi visose sporto šakose. Kiekvienam sportui privalu skirtingą avalynės tipą, nes tik taip galėsite pajusti maksimalų komfortą treniruotės metu. Pavyzdžiui bėgimo bateliai dažnai gali atrodyti kaip paprasti laisvalaikio sportbačiai, bet jie yra kuriami naudojantis specialias technologijas, kurios padeda išlaikyti taisyklingą pėdos padėtį bėgimo metu. Bėgimo bateliai pasižymi didele amortizacija, kuri padeda sugerti smūgius. Specialus bato dizainas užtikrina, kad bėda bus prilaikoma ir neslidinės bate. Bateliai skirti ilgiems pasivaikščiojimams lauke dažnai būna lengvesni ir paprastesnio dizaino. Dėl nedidelio krūvio kurį pėdą patiria lengvų pasivaikščiojimų metu galite rinktis stilingus laisvalaikio sportbačius, kurie yra ne tik patogūs, bet ir žavūs: https://www.batuskveras.lt/13-laisvalaikio-batai-kedai-moterims. Taigi prieš pirkdami avalynę pasikonsultuokite su specialistais, kurie padės atrasti tinkamą avalynę tinkančią jūsų mylimai sporto rūšiai.

Tinkamas dydis

Renkantis sportinę avalynę ypač svarbu atkreipti dėmesį į batų dydį. Netinkamo dydžio batai greitai išvargins jūsų pėdą ir gali paskatinti rimtų traumų atsiradimą. Patariama sportinius batus rinktis dienos pabaigoje. Mūsų kojos yra linkusios tinti, todėl avint batus dienos eigoje galima geriausiai pajusti kokio dydžio batus verta pasirinkti. Sportiniuose bateliuose privalu palikti nykščio dydžio laisvą plotą, kuris užtikrins, kad jūsų pėda nebus per daug apspausta sporto metu. Dar vienas svarbus patarimas – nenumoti ranka į batų plotį. Įprastą manyti, kad sportui skirti bateliai skiriasi tik savo dydžiu. Vis dėlto, kokybiškus batus kuriantys gamintojai batus pritaiko prie skirtingų pločių pėdų. Specialios technologijos leidžia batus susiaurinti ar praplatinti, kad jaustumėte maksimalų komfortą sporto metu.

Medžiaga

Sportiniai bateliai turėtų būti pagaminti iš kokybiškos ir kvėpuojančios medžiagos. Bėgimui skirtų batų viršus dažnai yra padengiamas lengva tinkline medžiaga, kuri ne tik leidžia pėdai kvėpuoti, bet ir prisitaiko prie skirtingų kojų judesių. Visai kitaip yra gaminami žygio batai, kuriuos patariama įsigyti žmonėms mėgstantiems ilgus ištvermės reikalaujančius žygius kalnuose. Šio tipo batai kuriami naudojant vandeniui atsparią medžiagą, kuri užtikrina, kad žygio metu galėsite nebijoti užklupusio lietaus. Viduje esantis pašiltinimas leidžia žygiuoti net ir šaltu oru. Taip pat, renkantis sportinę avalynę būtina atsižvelgti į bato padą. Jis turėtų būti pagamintas iš gumos ar kitos neslystančios medžiagos. Siekiant geresnio sukibimo patariama rinktis grublėto paviršiaus batus. Norėdami išsirinkti sportinę avalynę apsilankykite parduotuvėje ,,Miesto Mada“. Čia rasite didelį sportinių ir laisvalaikio batų pasirinkimą už prieinamą kainą.

Komentaras “Kaip išsirinkti geriausius batelius sportui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE