Pagrindinis > Kitos temos > Ką reikia žinoti apie naujų padangų rinkimąsi?

Ką reikia žinoti apie naujų padangų rinkimąsi?

Naujų padangų pirkimas gali būti bauginanti patirtis. Tačiau geros padangos yra automobilio dalis. Jūs susiduriate su gluminančiu prekių ženklų, dydžių ir tipų padangų asortimentu, iš kurių galite rinktis, todėl lengva susipainioti. Tačiau nesijaudinkite: šiame straipsnyje rasite esminių faktų, kurių reikia norint užsisakyti tinkamų padangų savo automobiliui už norimą kainą.

Prieš pirkdami turėsite žinoti atsakymus į šiuos klausimus:

Kokio tipo padangų reikia mano automobiliui?

Kiek kilometrų atlaikys mano ieškomos padangos?

Kiek aš noriu ir galiu mokėti?

Ar turėčiau rinktis naują padangų komplektą ar atnaujinti senas padangas?

Šiandien didžioji dauguma transporto priemonių yra su sezoninėmis padangomis, kurios sukurtos taip, kad užtikrintų priimtiną universalumą ištisus metus ir bet kokiomis oro sąlygomis. Tai reiškia gerą važiavimą ir  valdymą, tylų važiavimą, gerą sukibimą su šlapia kelio danga ir tam tikras galimybes važiuojant sniegu. Atsižvelgiant į tai, kad jos yra skirtos visam sezonui, dauguma automobilių savininkų jas palieka ištisus metus ir tikisi, kad jų padangos užtikrins visą reikalingą sukibimą važiuojant sniegu ir apledėjusiu keliu. Tačiau dauguma sezoninių padangų sniege yra ne itin geras pasirinkimas. Specialios žieminės padangos, dar žinomos kaip žieminės padangos, užtikrina kur kas geresnį sukibimą iškritus sniegui.

Dabar yra dvi pagrindinės visų sezonų padangų subkategorijos: didelio našumo visiems sezonams ir didiesiems turistiniams maršrutams. Aukštos kokybės visasezoninės padangos užtikrina ryškesnį valdymą nei „standartinės“ visasezoninės padangos. Jos patikimiau sukimba su keliu ir vairuodami jaučiatės sportiškiau – dažniausiai dėl tam tikro padangų gumos mišinio. Šios padangos skirtos sportiškesniems automobiliams ir agresyvesniems vairuotojams. Grand touring visasezoninės padangos pasižymi žemesnio profilio išvaizda kaip aukštos kokybės visasezoninės padangos, tačiau važiuoja geriau už tam tikrą gerą kainą.

Neseniai atsirado universalių padangų, kurias mes vadiname „visiems orams“, pogrupis. Šios padangos pasižymi sukibimu su sniegu, beveik panašiu į grynų žieminių padangų sukibimą, o kitose srityse pasižymi panašiomis savybėmis kaip ir įprastos visasezoninės padangos. Jos pažymėti snaigės kalne simboliu ant padangos šono.

Komentaras “Ką reikia žinoti apie naujų padangų rinkimąsi?

  1. Manau labai svarbu išsiaiškinti ko iš padangų tikiesi ir kiek laiko planuoji jas naudoti. Žiemai tikrai reikia maksimalaus saugumo ir taupyti neverta, tačiau internetu tikrai nesudėtinga palyginti tų pačių gamintojų padangų kainas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE