Pagrindinis > Namai > Būstas > Kaip sukurti jaukią aplinką vonios kambaryje bei prieškambaryje?

Kaip sukurti jaukią aplinką vonios kambaryje bei prieškambaryje?

Pakabų, kabyklų, kabliukų asortimentas yra gana platus. Pavyzdžiui, vien kabyklos pasižymi įvairove, jos gali būti pastatomos, ištraukiamos, tvirtinamos prie sienos. Visi išvardinti furnitūros elementai padeda namuose palaikyti tvarką ir tuo pačiu puikiai prisideda prie išvaizdaus interjero formavimo. Itin svarbu sukurti jaukią aplinką prieškambaryje ir vonios kambaryje.

Kas praktiškiau vonios kambaryje – kabliukai, ar rankšluosčių laikikliai?

Kad vonios kambaryje vyrautų tikrai tvarkinga aplinka, daug lemia apsisprendimas, kas gi šioje patalpoje patogiau – paprasti kabliukai rankšluosčiams ar specialios rankšluosčių kabyklos. Prieš pasirinkdami kurį nors vieną iš šių aksesuarų turime įvertinti esamą vonios kambario plotą.

Jei vonios kambarys yra erdvus, tada nesunku bus jame rasti vietos plačiai rankšluosčių kabyklai. Be to, ant jos galima sukabinti nemažą kiekį rankšluosčių. Kuo platesnė kabykla, tuo greičiau ant jos išdžiūva pakabinti rankšluosčiai.

Tačiau jei vonios kambarys yra nedidelis, tada praktiškiau yra naudoti vonios kabliukus, kurie bendrame skaičiuje užima mažiau vietos, o ant jų galima sukabinti daugiau rankšluosčių. Tačiau reikia nepamiršti to, kad norėdami išvengti bakterijų kaupimosi, privalome ant vieno kabliuko kabinti tik po vieną rankšluostį. Kabindami po du, pakenksite higienos reikalavimams.

Kaip formuoti patogią aplinką prieškambaryje?

Prieškambaryje įprastai yra pastatyta nemažai įvairios paskirties baldų. Tačiau ir čia būtina neprarasti saiko jausmo, kad ši vieta nebūtų perkrauta. To galima išvengti čia pastačius talpią drabužių kabyklą. O jų esama įvairaus dizaino, didumo ir formų. Jei prieangis erdvus, tada jame tiks pastatoma ant grindų kabykla.

Tačiau jei prieangis ankštokas, tada jame praktiškiau yra įtaisyti ant sienos tvirtinamą kabyklą, nes ji paliks laisvą po ja esantį grindų plotą. Aišku, prieš pasirinkdami tokią kabyklą, jau iš anksto būkite išmatavę koridoriaus sienos plotį, tik tada žinosite, kokia iš jų jums bus pati tinkamiausia.

Įsigijus per didelę kabyklą, ant jos sukabinti drabužiai gali užstoti prieangio duris ir sukelti daug nepatogumų. Jei manote, jog jau pats laikas atnaujinti savo namuose pakabėlių asortimentą, susisiekite su interneto parduotuve: https://www.ulmas.lt/lt/furnitura/pakabeles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE