Pagrindinis > Dėmesio! > Kalėdų karavanas su dovanomis mokykloms lankysis Marijampolėje

Kalėdų karavanas su dovanomis mokykloms lankysis Marijampolėje

Gruodžio 10 dieną, šeštadienį, 13 val. į Marijampolės J. Basanavičiaus aikštę atkeliauja Kalėdų karavanas, kuris mokykloms atgabens dovanų – sportinio inventoriaus. Kartu su 17-ą kartą per Lietuvą keliaujančiu Kalėdų karavanu atvyks Lietuvos čempionas lengvaatletis, šuolininkas į tolį Povilas Mykolaitis.

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir bendrovės „Coca-Cola HBC Lietuva“ rengiamo Kalėdų karavano svarbiausia misija – padėti Lietuvos mokykloms sukurti vaikams geresnes sąlygas sportuoti ir paskatinti kuo daugiau žmonių gyventi sveikai. Karavano surinktos dovanos – sportinis inventorius – bus skirtas rajonų mokykloms.

„Siekiame, kad visuomenė, o ypač jauniausios kartos, atrastų sportavimo džiaugsmą, suprastų, kad tai ne tik smagu, bet ir reikšminga jų sveikatai. Sportavimo ir sveikos gyvensenos įpročiai, įdiegti jauname amžiuje, išlieka visam gyvenimui, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad vaikai mokyklose turėtų visas reikiamas priemones pabandyti ir užsiimti kuo įvairesnėmis sporto šakomis,“ – sakė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Kalėdų karavanas Marijampolės moksleiviams atveš dovanų – sporto inventoriaus ir suteiks galimybę gyvai pabendrauti su Lietuvos šuolio į tolį čempionu.

„Kalėdų karavano apsilankymas Marijampolėje taps įspūdingu reginiu miestiečiams, o karavano atgabentas taip reikalingas sporto inventorius bus vertinga dovana moksleiviams ir tarsi priminimas visai bendruomenei, jog aktyvus gyvenimo būdas –geriausia dovana, kurią kiekvienas galime sau įteikti ne tik Kalėdoms, bet ir kiekvieną dieną“, – sako Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda.

Gruodžio 7 d. Kalėdų karavanas, tradiciškai išlydėtas iš Vilniaus Rotušės aikštės, keliauja per Lietuvą, iki gruodžio 10 d. aplankydamas Prienus, Raseinius, Kelmę, Klaipėdą, Kretingą, Marijampolę bei Alytų. Sustodamas įvairių miestų aikštėse, karavanas dovanoja žmonėms koncertus, gabena merų ir miestiečių sveikinimus iš miesto į miestą ir mokykloms perduodamas surinktą sporto inventorių bei dovanas.

„Šiemet Kalėdų karavanas, puoselėdamas jau antrą dešimtmetį tęsiamą labdaros tradiciją, keliauja per šalies miestus dalindamasis šventine nuotaika ir kviesdamas visus šalies gyventojus būti aktyviais, – sako Gabrielė Šerėnienė, „Coca-Cola HBC Lietuva“ komunikacijos vadovė. – Džiaugiamės, kad prie šios gražios tradicijos prisideda valstybinės institucijos, verslo organizacijos, geros valios žmonės ir žinomi Lietuvos sportininkai, kurių paaukotos dovanos šiemet pasieks 21 šalies mokyklą“.

Kalėdų karavanas, kuris kasmet gruodžio mėnesį leidžiasi į kelią po Lietuvą, per 16 savo gyvavimo metų jau nukeliavo daugiau kaip 20 tūkst. kilometrų, aplankė 90 miestų ir miestelių, surinko daugiau nei 128 tūkst. eurų paramos, kuri buvo skirta 140 mokyklų.

Gruodžio 10 d., Marijampolė, J. Basanavičiaus aikštė

13.00–14.00 – Karavano sveikinimas miestui, susitikimas su sportininku ir dovanų įteikimas mokykloms. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE