Pagrindinis > Kitos temos > Kapų tvarkymas, kaip jį supaprastinti?

Kapų tvarkymas, kaip jį supaprastinti?

Žinome, kad ne visi gali sau leisti susimokėti, kad pasamdytų žmogų, kuris prižiūrėtų mylimo žmogaus kapavietę, todėl norėjome jums padėti pateikdami paprastą kapų priežiūros vadovą.

Štai keletas patarimų, kaip išvalyti antkapius.

Paklauskite savęs, ar jį tikrai reikia išvalyti. Kaskart valydami antkapio akmenį, kad ir kaip švelniai, pašalinsite nedidelį paviršinio akmens kiekį.

Kartais antkapio valymas gali padaryti daugiau žalos nei naudos, todėl jei abejojate, visada patarčiau pasikalbėti su žmogumi, kuris tai daro reguliariai. Jei abejojate, visada galite kreiptis į kapų priežiūros tarnybą, nes visada yra pavojus sugadinti akmenį.

Pavyzdžiui, jei akmuo yra pavėsyje po medžiu, pašalinus kerpę, ji vėl atsiras tik po kelių mėnesių. Norėdami išlaikyti tą švarų akmenį, turėsite jį valyti daugiau nei kartą per metus. Čia gali kilti žalos rizika.

Visada pirmiausia naudokite švelniausią įmanomą būdą.

Tai reiškia gerą senamadišką vandenį ir minkštą šepetį. Net virtuvinio ritinėlio ir šilto vandens gali pakakti, kad pasikeistų. Tai maža kaina ir mažiausiai kenks akmeniui, kurį prižiūrite. Niekada nenaudokite vielinio ar abrazyvinių šerių šepečio. Visada pradėkite nuo minkšto šepetėlio, o jei tai nepadeda, išbandykite kiek tvirtesnį šepetį. Visada geriausia su savimi pasiimti įvairių dydžių šepečius, kad galėtumėte patekti į mažas erdves. Įsitikinkite, kad visi metaliniai arba kieti šepečio paviršiai yra padengti.

Naudokite daug vandens.

Tvarkydami kapą naudokite daug vandens, taip pat minkštą plastikinį grandiklį, visą laiką skalaukite ir kiekvieną kartą naudokite švarų vandenį.

Žarnos vamzdis yra geriausias būdas išlaikyti akmenį šlapią, bet žinau, kad tai ne visada įmanoma naudoti. Tokiu atveju idealus yra švarus kibiras darbui, kuriame yra daug švaraus vandens, kad antkapis būtų suteptas.

Visada laikykite šepetį drėgną.

Nepamirškite kiekvieną kartą nuplauti ir nugramdyti vandens ir niekada nepalikite akmens išdžiūti, kruopščiai neišskalavus.

Pasodinkite gėlių.

Kiekvienas norime, kad kapas atrodyti gražiai ir spalvingai. Tam puikiausiai tinka gėles. Kokias jas pasirinksite priklauso nuo jūsų pačių. Geriausia rinktis pagal sezoną, tokias gėles kurios nereiklauja daug vandens ir ilgai žydi. Taip pat galite rinktis netikras gėles, pagamintas iš plastiko, taip kapas atrodys visada tvarkingai.

Užsukite į https://nevark.lt/paslauga/kapu-prieziura/ ir jums padės išspręsti visas problemas iškilusias su kapavietės priežiūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE