Pagrindinis > Kitos temos > Kokį automobilį nuomotis ilgai kelionei?

Kokį automobilį nuomotis ilgai kelionei?

Kelionės keliais yra puikus būdas pamatyti šalį atostogaujant, tačiau važiuoti asfaltu gali būti sunku, net jei tai vienas geriausių automobilių ilgoms kelionėms. O papildomas automobilio susidėvėjimas yra tik viena iš priežasčių, kodėl galbūt norėsite išsinuomoti automobilį, o ne važiuoti savu. Pavyzdžiui, jei išsinuomojate automobilį, galite nerimauti dėl ridos apribojimų. Jei vykstate į ilgą kelionę, galbūt norėsite daugiau vietos kojoms ar bagažinei. Arba, žinoma, galbūt išvis neturite automobilio, bet vis tiek norite leistis į viso gyvenimo nuotykį ar net savaitgalį. Nepriklausomai nuo jūsų priežasčių, sitandgo.lt automobilio nuoma kelionei gali būti protingas pasirinkimas, jei tik išmintingai pasirenkate nuomą.

Atsisėskite, atsipalaiduokite ir pasigrožėkite vaizdu (žinoma, kai nevažiuojate). Vien dėl didžiulio 2020 m. „Toyota Highlander Hybrid Limited Platinum“ stoglangio jis yra vienas iš geriausių nuomojamų visureigių kelionei, nes kiekvienas keleivis galės pamatyti nuostabų naktinį dangų. Nesvarbu, ar keliaujate į Joshua Tree nacionalinio parko vidurį, kad galėtumėte stebėti žvaigždes, ar tiesiog sėdite savo važiuojamojoje dalyje su savo šeima ir klausotės nuostabaus grojaraščio per tobulus Toyota JBL garsiakalbius, šis prabangus viso dydžio visureigis tyliai važiuoja tuščiąja eiga ir taip galima stebėti žvaigždes. Kada turėtumėte planuoti kelionę? Greitai!

Geriausiai tinka daugybei krovinių: Chevy Silverado. Galbūt jūsų šeimos automobilis nepajėgs per vieną kelionę nuvažiuoti į koledžą. Įeikite į 2020 m. Chevy Silverado. Tai vienas geriausių visureigių kelionei, nes turi daug vietos kroviniams ir išskirtines vilkimo galimybes. Be to, erdvioje kabinoje yra pakankamai vietos gabenti futonus, mini šaldytuvus, krepšius, pilnus stambių megztinių, plokštelių grotuvus ir vinilo dėžes bei kitus būtiniausius koledžo gyvenimo dalykus. Ši nuoma taip pat puikiai tinka, jei tiesiog vykstate atostogauti, o jūsų šeima nesupranta šviesos pakavimo sąvokos.

Geriausias nuotykiams bekelėje: Jeep Wrangler. Jums niekada nereikės purvintis su savo Jeep Wrangler, bet jei tokia vairavimo veikla įtraukta į jūsų atostogų maršrutą, nėra geresnio važiavimo už šį. Ir šis džipas nėra jūsų įprastas priemiesčio modelis. Kaip pažymi „MotorBiscuit“, „Keturių durų Wrangler gali būti be viršutinės dalies, todėl visa jūsų šeima gali susisiekti su gamta… Minkštas stoglangis susitraukia vienu mygtuko paspaudimu, todėl jį lengva naudoti kaip kabrioletą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE