Pagrindinis > Dėmesio! > Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

 

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, galimai įvykęs 2016 m. gruodžio 1 d. apie 02.51 val. Marijampolėje Vilkaviaškio g. prie namo Nr. 72. Įvykio metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas apgadino kelio ženklą Nr. 533 „Pėsčiųjų perėja“ ir iš eismo įvykio vietos, su kuria yra susijęs, pasišalino, pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, galimai įvykęs 2016 m. gruodžio 1 d. apie 19.01 val. Marijampolės sav. Pietarių k. prie degalinės „Baltic Petroleum“. Įvykio metu nenustatytos markės automobilio vairuotojas apgadino apšvietimo stulpą ir iš eismo įvykio vietos, su kuria yra susijęs, pasišalino, pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius minėtus eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti tel. (8 343) 51 090.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE