Pagrindinis > Naujienos > Ketvirtą kartą įvykusi „Sporto naktis“ kasmet suvienija vis daugiau sporto entuziastų

Ketvirtą kartą įvykusi „Sporto naktis“ kasmet suvienija vis daugiau sporto entuziastų

Naktinės veiklos jau spėjo tapti asociacijos „Jaunimas YRA“ vizitine kortele. Ne išimtis ir rugpjūčio 25 dieną jau ketvirtą kartą vykusi „Sporto naktis“. Kaip ir kiekvienais metais, renginys buvo skirtas suburti bendruomenės narius bei skatinti jų fizinį aktyvumą.

„Sporto naktis“ šiais metais siūlė ne tik tradicinius futbolo, krepšinio, tinklinio, badmintono (pastarasis šiais metais buvo įskaitinis), šaškių, e-sporto turnyrus, bet ir 1 km bėgimo varžybas, kurios sulaukė ne mažesnio susidomėjimo nei iki šiol vykdyti turnyrai.

„Kiekvienais metais „Sporto naktis“ pritraukia vis daugiau dalyvių. Tai vienareikšmiškai vienas mano mėgstamiausių renginių mieste, kuris apjungia begalę sporto entuziastų bei pagyvina naktinį miesto gyvenimą. Ir patys pastebime, kad kasmet sulaukiame vis daugiau klausimų apie patį renginį: ar jis vėl bus, kokie vyks turnyrai, ar laukia kažkas naujo ir panašiai. Manau, kad sukuriame šventę ne tik sportininkams (žinoma, sau irgi, nes renginiai naktį mums labai patinka), bet ir marijampoliečiams bei miesto svečiams, kurie gali stebėti šį reginį“, – teigia „Jaunimas YRA“ valdybos narė Ieva Kalpukevičiūtė.

Dalyviai dėl geriausiųjų titulo rungėsi iki pat vėlumos, o geriausieji buvo apdovanoti taurėmis, medaliais bei renginio rėmėjų prizais.

 Futbolo turnyre triumfavo FK „Šešupė“ (II vieta „Kybartų jaunystė“ III vieta – „Talentai“). Tinklinio A grupėje geriausiai pasirodė „Kauno stogai“ (II vieta „Jamaika“, III vieta – „DON“) B grupėje pirmąją užėmė „Greiti ir įsiutę“ (II vieta „Spikers“, II vieta – „Rinda“).  Krepšinio 14-18 metų grupėje nugalėjo „Bulviakasė“ (II vieta –Duobkasiai, III vieta – „Akiniai“, 19-30+ kategorijoje nugalėtojais tapo „MSC Mantinga“ (II vieta – „Veteranai“, III vieta „Macys būtų 5).

Badmintono įskaitiniame turnyre geriausiai pasirodė: moterų dvejetai (MD) – Vakarė Bagdonaitė ir Karolina Bagdonaitė, mišrus dvejetas (MX) – Deividas Staškevičius ir K. Bagdonaitė, suaugusieji (D) – Sigitas Karalius ir Tomas Kiveris, suaugusieji (E) – Nerijus Mašalaitis ir Tomas Buinevičius, mišrus dvejetas (MX) – Egidijus Tavoras ir Guoda Valošinaitė.

Šaškių turnyre triumfavo Markas R. (II vieta Rokas K., III vieta – Airidas Š.). E-sporto turnyre pirmąją vietą užstikrino Ervinas (II vieta Eimantas, III vieta – Saulius).

1 kilometro distanciją greičiausiai įveikė Darius Petkevičius(II vieta Rokas Babinskas, III vieta – Tomas Varžaitis).

„Džiugu, kad renginys yra matomas ne tik miesto bendruomenės bei svečių, bet ir įvairių organizacijų, įmonių, verslų, kurie vis aktyviau išreiškia norą prisidėti prie mūsų vykdomų veiklų. „Sporto naktis“ jau tapo gražia tradicija, todėl norime, kad šis renginys ir toliau vienytų ir burtų mūsų miesto bendruomenę!“ – neslepia džiaugsmo vienas iš organizatorių Justas Mažėtis.

Renginio organizatoriai dar kartą dėkoja visiems dalyviams, taip pat draugams ir rėmėjams: Rygiškių Jono gimnazija, Marijampolės apskrities futbolo federacija, BK „Sūduva“, Atviras jaunimo centras, Mantinga, Vidara, Aliaska, Gym+, Vilniaus pergalė, fantazijos.lt, Elmenhorster, Perskindol, Bodyshop, ACAT tattoo, Spindulys, Hessen group, lavaflow, H2Auto, Edilo, AKIS, Natamu.

Renginys dalinai finansuojamas Marijampolės savivaldybės ir Europos Sąjungos lėšomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE