Pagrindinis > Kitos temos > Kokios talpos tinka maistui laikyti?

Kokios talpos tinka maistui laikyti?

Maistą laikyti galima laikyti įvairiose plastikinėse talpose, taip pat ir popieriniuose maišeliuose. Pastarieji yra pritaikyti pramoninės kilmės prekėms ir maisto produktams nešioti. Tiems, kurie labiau linkę į ekologiškumą ir laikosi sveikos aplinkos palaikymo principų, vis dėlto yra mielesni popieriniai maišeliai. Bet prieš tai įvertinkime pagrindines  plastikinės ir popierinės taros savybes.

Kuo pasižymi plastikinės dėžutės, kuriose yra laikomi maisto produktai?

Plastikinių dėžučių, skirtų maisto produktų laikymui, paviršiai nedaro jokios įtakos jų viduje esantiems gaminiams, nė per plauką nepakenkia jų šviežumui ir kokybei bei aromatinėms savybėms. Tokiose dėžutėse kuo puikiausiai galima laikyti žuvies, mėsos ir pieno produktus, tortus ir pyragaičius, kitus konditerijos gaminius.

Jose labai patogu laikyti cukrų, miltus, riešutus, saulėgrąžų ir kitokių augalų sėklas, prieskonius, kruopas, arbatžoles ir kavos pupeles. Plastikinėse dėžutėse esantys maisto produktai yra patikimai apsaugoti nuo temperatūros pokyčių, saulės spindulių poveikio ir drėgmės.

Kokius gaminius galima dėti į popierinius maišelius?

Vieni popieriniai maišeliai labiau tinka buities reikmenims ir kanceliarinėms prekėms, cheminėms valymo, kosmetikos ir higienos priemonėms, tekstilės gaminiams, drabužiams, knygoms, meno dirbiniams, rankdarbiams bei smulkioms suvenyrinėms dovanoms įsidėti. O kiti maišeliai yra pritaikyti maisto produktams nešioti. Jais patogu parsinešti užsakytus valgius iš kavinės, restorano ar užkandinės. Šie maišeliai puikiai pasitarnauja ir tada, kai reikia neštis į gamtą pikniko užkandžius, arba, kai vykstama į tolimą kelionę automobiliu. Be to, popierinius maišelius galima panaudoti ir kaip prestižinės dovanos, kurią ketinate įteikti verslo partneriams, pakuotę.

Ką dar reikėtų žinoti apie popierinius maišelius skirtus maistui nešioti?

Remiantis gyvenimiška praktika, popieriniai maišeliai maistui, turi būti su plokščiu ir plačiu dugnu, kad į juos būtų patogu sukrauti plastikinius indelius su paruoštu valgymui maistu. Be to, šių maišelių rankenėlės turėtų būti susuktos, nes tada jos gali atlaikyti didesnio svorio nešulį. Kadangi visi popieriniai prekių maišeliai yra pagaminti iš ypatingo tvirtumo ir atsparaus riebalams Kraft popieriaus, tai nekils jokių problemų, jei kokiu nors būdu maišelis netyčia išsiriebaluos iš vidaus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE