Pagrindinis > Dėmesio! > Konferencija „BendrAUK“

Konferencija „BendrAUK“

„Kasdieninėse situacijose mes dažnai susiduriame su stereotipais, kurie daro įtaką mūsų bendravimui. Norint šią problemą įveikti, privalome atrasti kuo daugiau panašumų ir išmokti bendrauti tarpusavyje!” – teigia asociacijos „Jaunimas YRÀ” nariai ir kviečia marijampoliečius rugsėjo 23-osios vakarą praleisti konferencijoje „BendrAUK”.

Renginio metu bus aptariamos ir bandomos spręsti bendravimo bei supratimo problemos. Be to, bus stengiamasi surasti panašumus ir skirtumus, kaip jaučiasi bendraudami negalią turintys ir neturintys žmonės. Konferencijoje mintimis ir įžvalgomis dalinsis: psichoterapeutas Dainius Jakučionis, „Spanguolės dirbtuvėlės“ įkūrėjai Rūta Kupčinskaitė ir Tadas Bartaševičius, žmonių su negalia sporto klubo „Siekis“ narė Sigita Marcinonytė bei asociacijos „Jaunimas YRA“ narė Ieva Kalpukevičiūtė.

Po aktyvios diskusijos dalyviai bus kviečiami į praktinius užsiėmimus. Vieno iš užsiėmimų metu savo jausmus ir emocijas jie galės išreikšti per meną ir spalvas. O kitose dirbtuvėse dalyviai bandys geriau suprasti vieni kitus, bus siekiama sugriauti stereotipus, išankstinį nusistatymą ir įrodyti, jog visi mes esame lygiaverčiai bendruomenės nariai.

Konferencija „BendrAUK“ yra projekto „I‘m possible“, kuris finansuojamas Europos solidarumo korpuso programos, dalis. Projekto metu ir yra iškeliamos tarpusavio bendravimo problemos, pabrėžiamas žmogaus solidarumas ir gebėjimas išspręsti trūkumus veikiant kartu.

„Kai tik radau visis atsakymus, pasikeitė klausimai“ – sako Paulo Coelho. Organizatoriai tiki, kad po šio renginio klausimai pasikeis ne vienam žmogui. Todėl jau rugsėjo 23d. 18 val. susitikime „Mercure Marijampolė“ viešbutyje, kur vyks konferencija „BendrAUK“!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE