Pagrindinis > Kitos temos > Krūmapjovių tipai: į ką atsižvelgti renkantis?

Krūmapjovių tipai: į ką atsižvelgti renkantis?

Vasaros sezonas jau įsibėgėjo. O su juo – ir įvairiausi darbai kieme. Atrodo, tik nusigręžk kelioms dienoms ir aplinka taps tikrų tikriausiomis džiunglėmis! Kad taip neatsitiktų, svarbu netinginiauti – lauko darbus atlikti reguliariai.

Šiame straipsnyje norime plačiau pakalbėti apie krūmapjoves ir jų tipus. Jei ši tema jums aktuali, kviečiame skaityti toliau.

Žoliapjovė, trimeris ir krūmapjovė: kuo skiriasi?

Pirmiausia, aptarkime sąvokas – kuo skiriasi žoliapjovė, trimeris ir krūmapjovė? Šnekamojoje kalboje šie žodžiai įprastai vartojami sinonimiškai. Vis dėlto, tam tikrų įrangą skiriančių niuansų yra:

– Žoliapjovė pasižymi dideliu funkcionalumu. Ji yra tinkama naudoti dideliuose ir lygiuose plotuose, mat įprastai ne tik nupjauna žolę, bet ir ją surenka.

– Trimeris – tai įranga, kurią rekomenduojama rinktis tais atvejais, kai norisi ne tik nupjauti dailią pievutę, bet ir žolę, kuri auga patvoriuose, kalvose ar šalikelėse.

– Krūmapjovė – tai įranga, pasižyminti dideliu galingumu. Ji skirta profesionaliam darbui – itin aukštos žolės, krūmų, gyvatvorių, sumedėjusių augalų ar plonų medelių pjovimui.

Kaip supratote, renkantis įrangą svarbu atsižvelgti į jos paskirtį. Pievelėje prie nuosavo namo tikriausiai užteks ir žoliapjovės. Tuo tarpu, jei ketinate tvarkyti apleistą sklypą, be krūmapjovės neišsiversite.

Krūmapjovių tipai: kokią pasirinkti?

Skaitydami šį straipsnį suvokėte, kad jums aktuali būtent krūmapjovės nuoma? Turėtumėte žinoti, kad ši įranga būna elektrinė, benzininė arba akumuliatorinė. Kurį tipą pasirinkti?

– Elektrinė krūmapjovė – tylus ir gamtos neteršiantis įrenginys. Tiesa, svarbu suvokti – elektros laidas apriboja dirbamą plotą ir mažina galingumą. Todėl šį krūmapjovės tipą rekomenduojame rinktis tiems žmonėms, kurie planuoja darbuotis nedideliame plote. Nepamirškite įsitikinti, kad elektros šaltinis yra pakankamai arti.

– Akumuliatorinė krūmapjovė, kaip ir elektrinė, yra tyli ir neteršia aplinkos. Jos privalumas tas, kad leidžia judėti visiškai laisvai – neapriboja joks laidas. Tiesa, reikėtų turėti omenyje, kad akumuliatorinės krūmapjovės yra sunkesnės.

– Benzininės krūmapjovės yra efektyviausios, jos turi daugiausiai galios. Idealu, jei planuojate dirbti didesniuose plotuose. Tiesa, šie įrenginiai gana sunkūs, taip pat – garsūs ir mažiau draugiški aplinkai.

Taigi, prieš nuspręsdami, kokią įrangą rinktis, apgalvokite, kokias užduotis norėsite atlikti. Taip pat – koks energijos šaltinis jums priimtiniausias. O jei sunku apsispręsti, pasitarkite su nuomos konsultantais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE