Pagrindinis > Kitos temos > Ko reikia patogiai darbo kompiuteriu vietai įrengti?

Ko reikia patogiai darbo kompiuteriu vietai įrengti?

Šiais laikais nebūtina darbo ieškoti biure. Jei netrūksta išradingumo bei sumanumo, puikią darbo vietą galima susikurti namuose. Juk nuotolinis darbas iš namų yra lygiai toks pat efektingas, gal net našesnis nei darbas svetimoje aplinkoje.

Apie ką reikia pagalvoti prieš įrengiant darbo kompiuteriu vietą namuose?

Ne tik biure, bet ir namuose dirbant būtina sukurti visais atžvilgiais patogią darbo vietą. Ji turi garantuoti dirbančiajam patogią ir garantuojančią taisyklingą laikyseną aplinką. Pagrindinis reikalavimas – darbo vietoje viskas turi būti be vargo pasiekiama.

Pats darbo stalas privalo būti gana platus, kad ant jo galėtų sutilpti visos reikalingos priemonės – kompiuteris, jo monitorius su laikikliu, klaviatūra ir kiti būtini įrenginiai. Idealus variantas – reguliuojamo aukščio darbo stalas, kad jį būtų galima pritaikyti esamai situacijai.

Kokios yra pagrindinės darbo su kompiuteriu taisyklės?

Dirbant su kompiuteriu reikia pasistengti, kad jo ekranas būtų žemiau akių lygio arba bent tolygus su juo. Jei tenka naudotis keliais ekranais, pasistenkite, kad pagrindinis būtų įtaisytas tiesiai prieš jus. Jeigu vienu metu naudojatės ne tik stacionariu kompiuteriu, bet ir planšete arba nešiojamu kompiuteriu, tada būtų pravartu turėti įsigijus jiems specialius laikiklius.

Vardan sveiko regėjimo reikia laikytis tokios taisyklės – atstumas nuo akių iki kompiuterio monitoriaus negali būti mažesnis nei keturiasdešimt centimetrų. Ženklai ekrane turi ryškiai matytis ir būti lengvai įskaitomi. Pats vaizdas turi išlikti stabilus, nemirgantis, tik tada akys nepatirs greito nuovargio.

Kas garantuoja darbo kompiuteriu našumą?

Kad darbas kompiuteriu būtų našus ir sėkmingas, verta negailėti laiko dažnoms pertraukėlėms, kurias skirti akių mankštai bei jų pailsinimui nuo įtampos. Taip pat reikia kartkartėmis gurkštelėti vandens, nes esant jo trūkumui organizme greičiau pajuntamas nuovargis.

Labai dažnai dirbantiems iš namų kyla pagunda kuo daugiau darbų atlikti, nes namie nėra kam normuoti jūsų darbo dienos. Tačiau jokiu būdu negalima tuo piktnaudžiauti ir pasiduoti darboholizmo priklausomybei. Tad jeigu nusprendėte rinktis darbą iš namų, priemones patogiai darbo kompiuteriu vietai rasite internetinėje parduotuvėje: https://www.ulmas.lt/lt/furnitura/stalu-sistemos-priedai/monitoriaus-laikikliai.

Komentaras “Ko reikia patogiai darbo kompiuteriu vietai įrengti?

  1. Manau, kad komfortas turi būti visame kame, todėl, žinoma, jūs turite pasirinkti. Aš pats dirbu namuose ir sukūriau savo svetainę, o dabar ją reklamuoja https://www.seotop.site/. Jie iš karto man pasakė, kad naują svetainę reikia atidžiai reklamuoti ir kad ji bus veiksminga. Buvo paskelbta priimtina kaina mano biudžetui ir dabar mano svetainė pamažu veržiasi į paieškų viršūnę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE