Pagrindinis > Dėmesio! > Lapkričio 18-ąją minima pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti

Lapkričio 18-ąją minima pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti

Kasmet trečiąjį lapkričio sekmadienį minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Šiais metais tokia diena – lapkričio 18-oji.

Pagrindinis šios atmintinos (simbolinės) dienos tikslas – dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į kiekvieno asmeninę atsakomybę už savo elgesį kelyje, Kelių eismo taisyklių laikymąsi, kad būtų išvengta beprasmių aukų. Kartu tai – solidarumo išreiškimas ir dvasinis palaikymas, skirtas šeimoms, kurios išgyvena netektis dėl eismo įvykiuose prarastų savo šeimos narių, draugų, pažįstamų.

Marijampolės policija kviečia gyventojus lapkričio 18-ąją į Marijampolės šv. Vincento Pauliečio bažnyčią, kur 8.30, 9.30, 11 ir 17 val. bus aukojamos Mišios už žuvusius eismo įvykiuose.

2017 m. eismo įvykiuose buvo sužaloti 3016 žmonės, žuvo – 160. Šiais metais, t.y. 2018 m. per tą patį laikotarpį sužeista 3213 žmonių, žuvo – 143.

Kviečiame marijampoliečius bei miesto svečius atkreipti dėmesį į Marijampolės mieste esančius video projektorius – visą lapkričio 18 dieną bus transliuojami trumpi video susiję su saugiu eismu.  Už bendradarbiavimą, minint šią visiems eismo dalyviams svarbią dieną policija dėkoja socialiniams partneriams UAB “Kata grupė”.

Vien policijos pareigūnų, kurie nuolat rengia įvairias akcijas ir prevencines priemones, pastangų nepakanka. Saugiam eismui užtikrinti reikalinga abipusė pėsčiųjų ir vairuotojų pagarba, taip pat didesnis tėvų dėmesys mažamečių saugumui užtikrinti. Eismo dalyviai turi saugotis patys ir būti atsakingi už kitus.

Policija linki saugių kelionių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE