Pagrindinis > Dėmesio! > LIETUVOS MUZIEJŲ KELIAS Marijampolėje

LIETUVOS MUZIEJŲ KELIAS Marijampolėje

Jau dešimtą kartą „Lietuvos muziejų kelias“ vėl užsuks į Marijampolę. Šiemet renginius vienijanti tema – „Kultūriniai kraštovaizdžiai: parkų ir sodų menas“, kuri kviečia pasižvalgyti po pačius įdomiausius mūsų regiono istorinius (ir ne tik) parkus. Ta proga Marijampolės krašto ir Lietuvos Prezidento Kazio Griniaus muziejus numatęs net du renginius.

Rugpjūčio 21 d. (šeštadienį)
Ekskursijų diena „Marijampolės miesto parkai: kelionė laiku“.

Marijampolėje yra daugiau kaip 10 parkų, kurtų įvairiais laikotarpiais, pradedant XVIII a. ir baigiant XX a. paskutiniais dešimtmečiais. Per daugiau nei pustrečio šimtmečio keitėsi ne tik miesto veidas, bet ir parkai, jų funkcijos. Renginio metu susipažinsime su jų istorija ir svarbiausiais elementais.

11.00 val. Ekskursija po Kvietiškio dvaro parką. Susitinkame prie Marijampolės kolegijos rūmų (P. Armino g. 92, Marijampolė).

13.15 val. Ekskursija po Vytauto Didžiojo ir Poezijos parkus. Susitinkame Vytauto Parke, prie Vytauto Didžiojo paminklo.

15.15 val. Ekskursija po Pašešupio parką. Renkamės Pašešupio parke prie tilto, jungiančio R. Juknevičiaus ir Mokolų gatves.

Dėmesio! Norintys aplankyti visus parkus, turės galimybę sudalyvauti žygyje maršrutu:  Kvietiškio parkas – Vytauto parkas – Poezijos parkas – Pašešupio parkas. Žygio metu aplankysime ne tik išvardintus parkus bet ir kitus įdomesnius objektus.

Rugpjūčio 22 d. (sekmadienį) 10. 30 val. 

Išvažiuojamoji ekskursija „Tarp Marijampolės ir Veiverių: dviejų parkų istorija“.
Renginiu norima aktualizuoti ir pristatyti du visuomenei mažiau žinomus objektus: Marijampolės ir Veiverių mokytojų seminarijų parkus. Ekskursijos metu aplankysime ne tik šiuos parkus, bet ir užsuksime į Prienų miestelį. Renginį užbaigsime Prienų mieste esančiame Revuonos parke.

Dėmesio! Marijampoliečiams, norintiems dalyvauti išvažiuojamoje ekskursijoje, dovanojame nemokamą kelionę. Išsamesnė informacija ir registracija tel.: 8 646 70829 arba el. paštu grinmuziejus@gmail.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE