Pagrindinis > Regione > Kultūra > Liudvinavui – apdovanojimas Etnokultūrinius regionus atspindinčio kraštovaizdžio atrankos konkurse

Liudvinavui – apdovanojimas Etnokultūrinius regionus atspindinčio kraštovaizdžio atrankos konkurse

Kovo 22 d. aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas apdovanojo Etnokultūrinius(etnografinius) regionus atspindinčio kraštovaizdžio atrankos konkurso dalyvius ir nugalėtojus.

Marijampolės savivaldybei įteiktas ministro K. Trečioko padėkos raštas už pastangas ir rūpestį saugant ir pritaikant nūdienos poreikiams Liudvinavo miestelio kultūrinį kraštovaizdį.

Pasak ministro, konkursas parodė, kad regionuose daroma labai daug gražių darbų, įgyvendinama daug vietos bendruomenių iniciatyvų, dedama daug pastangų, pasinaudojant ES parama, savo lėšomis, kurios parodo, kad saugant  ir puoselėjant kraštovaizdį regionuose pasiekiama puikių rezultatų.

Padėka ir dovanas atsiėmusi Liudvinavo seniūnijos seniūnė Jolanta Maceikienė džiaugėsi, kad savivaldybės, seniūnijos ir bendruomenės įdėtos pastangos saugant ir tvarkant miestelio viešąsias erdves, puoselėjant gamtines kraštovaizdžio vertybes, sukūrė jaukias, visiems gyventojams prieinamas ir svečių lankomas vietas, kurios buvo konkurso komisijos puikiai įvertintos.

Šį konkursą organizavo Aplinkos ministerija, bendradarbiaudama su Etninės kultūros globos taryba. Juo siekta išrinkti vietoves, geriausiai atspindinčias Lietuvos etnografinių regionų – Aukštaitijos, Dzūkijos (Dainavos), Mažosios Lietuvos, Suvalkijos (Sūduvos) ir Žemaitijos – prigimtinę savastį.

Viešųjų ryšių tarnyba

D. Micutienės nuotrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE