Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Marijampolėje Palangos gatvėje naujas prekybos centras ir gatvės rekonstrukcija

Marijampolėje Palangos gatvėje naujas prekybos centras ir gatvės rekonstrukcija

 

Greta visiems gerai žinomo prekybos centro „Jotvingis“ prasidėję statybos darbai sudomino jau ne vieną praeivį. Belikę tik atsakyti į klausimą, kas čia bus ir ko tikėtis?

Pradėtų statybos darbų rezultatas dar šiais metais – prekybos centras „Lidl“, tačiau šiomis statybomis apsiribota nebus – UAB „Lidl Lietuva“  finansuos visos Palangos gatvės rekonstrukciją. Šios gatvės vaizdas pasikeis iš esmės – ji taps kur kas platesnė, todėl atsiras daugiau parkavimo vietų šalia ligoninės, bus atnaujinami šaligatviai ir gatvės apšvietimas. Taip pat tuo pačiu metu vyks šioje gatvėje esančios karšto vandens ir šiluminių tinklų trasos rekonstrukcijos darbai.

Žinoma, darbų metu nebus išvengiama laikinų nepatogumų – dėl apšvietimo atnaujinimo, Palangos gatvė nebus apšviesta iki rugpjūčio pabaigos. Taip pat dėl minėtų karšto vandens ir šiluminių tinklų trasos rekonstrukcijos atnaujinimo darbų bus tvarkomi želdiniai ir iškirsta apie 30 medžių, kadangi LR vyriausybės nutarimo „Dėl Specialiųjų žemės ir miško naudojimo sąlygų patvirtinimo“, 193.5 punkte numatoma, kad „Šilumos ir karšto vandens tiekimo tinklų apsaugos zonoje draudžiama sodinti medžius ir krūmus taip, kad medžio kamienas arba krūmas atsidurtų arčiau kaip 2 metrai nuo tinklų kanalo (vamzdyno) krašto“.

Šių darbų pabaiga numatoma 2018 m. IV ketvirtis.

Komunikacijos skyrius

 ++++++

Komentaras “Marijampolėje Palangos gatvėje naujas prekybos centras ir gatvės rekonstrukcija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE