Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 20-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 20-oji?

Per praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba.

Marijampolės policijos tyrėjai aiškinasi, dėl kokių priežasčių naktį, apie pusę dviejų, savo namuose mirė Gulbiniškių kaimo (Marijampolės sen.) gyventojas (g. 1947 m.). Vyro kūnas iškart apžiūrėtas, išorinių smurto žymių neaptikta.

Panašų atvejį užfiksavo ir Jurbarko policija. Vakar rytą Jurbarko ligoninės darbuotojai policijos pareigūnams pranešė, kad ligoninės teritorijoje įrengtoje infekuotų atliekų palapinėje rastas vyro kūnas. Išorinių smurto požymių ant kūno nenustatyta. Kadangi prie mirusiojo jo dokumentų nebuvo, tad tik kiek vėliau nustatyta, kad mirusysis – Dainių kaimo (Jurbarkų sen.) gyventojas (g. 1955 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šakių policijos pareigūnai ryte gavo pranešimą apie vyro namie nelegaliai laikomą ginklą. Policininkams nuvykus pas Sutkių kaimo (Kidulių sen.) gyventoją (g. 1984 n.), šis aptiktas ne tik labai stipriai apgirtęs (3,24 promilės alkoholio kraujyje), bet ir išties turintis dujinį pistoletą, kurį laikė nelegaliai. Įtariamasis uždarytas į areštinę, jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Policijos archyvo nuotrauka.

Policijos pareigūnai dirba be poilsio – gyventojų skundų, prašymų ir pranešimų būna kasdien.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE