Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo sausio 1-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo sausio 1-oji?

Pirmąją 2021-ųjų parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 6 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba. Vienas įvykis susijęs su žmogaus žūtimi.

Sausio 1-osios rytą, apie pusę devynių, Vilkaviškio savivaldybės Pašeimenių kaime (Bartninkų sen.) automobilis GAZ 53-12, vairuojamas brandaus amžiaus vyro (g. 1960 m.), staiga nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Atvykę medikai konstatavo vairuotojo mirtį. Ar žmogus vairavo būdamas blaivus, bus atsakyta vėliau.

Sausio 1-osios vidurdienį, apie 13 valandą, policijos pareigūnai Kazlų Rūdos savivaldybės Bagotosios kaime (Kazlų Rūdos sen.) sustabdė patikrinti automobilį „VW Golf” užsienietiškais valstybiniais numeriais. Automobilį vairavo girtas (2,34 promilės alkoholio kraujyje – vidutinis girtumo laipsnis) vyras (g. 1982 m.).

Girtas vairuotojas įkliuvo ir policijos pareigūnams Marijampolės savivaldybėje: sausio 1-osios vakarą, apie 20 valandą, policija Igliaukos kaime sustabdė patikrinti automobilį ,,Audi A6″, ir paaiškėjo, kad jį vairavo vidutiniškai apgirtęs (2,08 prom.) vyras (g. 1989 m.).

Prasidėjus antrajai šių metų parai, apie antrą valandą nakties, Kazlų Rūdos savivaldybės Selemos kaime (Kazlų Rūdos sen.) Kazlų Rūdos policininkams nestojo stabdomas automobilis „Audi A4“, nes šio vairuotojas nuskuodė tik dar padidinęs greitį. Persekiojant bėglį, audinės vairuotojas ties Šakališkių kaimu (jau Igliaukos sen. Marijampolės sav.) vėl nepakluso teisėtiems policijos pareigūno reikalavimams ir nestojo, tad, blokuojant minėtą automobilį, šis atsitrenkė į policijos tarnybinį automobilį „VW Combi“. Policijos mašina liko apgadinta, o bėglys nurūko tolyn. Tad ikiteisminio tyrimo pareigūnams teks nustatyti, kas taip įžūliai elgėsi kelyje. Tik galima džiaugtis, kad per gaudynes policininkai nesužaloti.

Dar du ikiteisminiai tyrimai vakar buvo pradėti dėl smurto. Ankstų sausio 1-osios rytą, apie penktą valandą, Jurbarko policininkai vyko į Skirsnemunės kaimą (Skirsnemunės sen.), kur per konfliktą lengvai apgirtęs (1,03 prom.) vyras (g. 1992 m.) smurtavo prieš gerokai daugiau įkaušusią (1,54 prom.) moterį (g. 2001 m.). Vyrą teko sulaikyti.

O baigiantis pirmajai Naujųjų metų parai, apie 20 valandą, gesinti „gaisrą“ šeimoje teko Vilkaviškio policijos pareigūnams. Užfiksuota, kad Užbalių kaime (Pajevonio sen.) girtas vyras (g. 1956 m.) smurtavo prieš savo sugyventinę (g. 1969 m.). Po įvykio moteris pasišalino iš namų, o vyras buvo sulaikytas.

Policijos nuotrauka (asociatyvi).

Smūgis automobiliu į medį kartais baigiasi ir žmogaus žūtimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE