Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo sausio 2-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo sausio 2-oji?

Praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba.

Sausio 2-ąją Marijampolės policijos pareigūnus pasiekė žinia iš Marijampolės ligoninės, kad apie 17 valandą ligoninėje mirė dėl dusulio pristatytas vyras (g. 1966 m.). Ant velionio kūno išorinių smurto žymių nerasta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kazlų Rūdos policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl girto (1,82 promilės alkoholio – vidutinis girtumo laipsnis) vyro (g. 1984 m.) „drąsos“ vairuoti. Automobilis „Opel Astra“, kurį vairavo minėtas asmuo, buvo sustabdytas sausio 2-osios naktį, apie pusę keturių, Gabių kaime (Plutiškių sen.).

Du ikiteisminiai tyrimai ir vėl pradėti dėl smurto artimoje aplinkoje – abiem atvejais įtariami vyrai. Vakar vakare, apie 21 valandą, buvo pranešta, kad savo namie Šakiuose, Vytauto gatvėje, vyras (g. 1974 m.) smurtavo prieš gerokai vyresnę savo sugyventinę (g. 1959 m.). Girtas vyras buvo sulaikytas.

O po maždaug 7 valandų, jau prasidėjus sausio 3-iajai, gerokai po vidurnakčio – apie pusę penkių, panašus faktas buvo užfiksuotas Jurbarko policininkų. Pagal pranešimą, Jurbarke, Vasario 16-osios gatvėje esančiame bute, sunkiai apgirtęs (2,81 prom.) jaunas vyras (g. 1996 m.) smurtavo prieš vos mažiau girtą (2,47 prom.) dvejais metais jaunesnę savo sugyventinę (g. 1998 m.). Įtariamasis buvo sulaikytas.

Policijos nuotrauka.

Smurto atvejai artimoje aplinkoje – vis dar itin liūdna kasdienybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE