Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolės bibliotekoje – pokalbiai apie švaresnį pasaulį

Marijampolės bibliotekoje – pokalbiai apie švaresnį pasaulį

Šiuolaikinė sparčiai auganti ir vartojanti visuomenė didina atliekų ir išmetamų į aplinką teršalų skaičių, dėl to daroma negrįžtama žala gamtai. Akivaizdus klimato atšilimas skatina imtis priemonių, kurios normalizuotų gamtos procesus.

Gamtoje ir savo aplinkoje esame tik svečiai. Batų nusiauti nereikia, bet turime prisiminti, jog svečiuose atliekų nemėtome kur papuola. Deja, ne visi laikosi šio principo. Tai parodė vasarą vykdytas fotografijų konkursas „Radau šiukšlę“. Dalyvių fotografijas galite išvysti Bibliotekos Multicentro Facebook puslapyje (https://www.facebook.com/pg/multicentras/photos/?tab=album&album_id=4254040444669003). Taip pat kviečiame rinkti labiausiai įsiminusią ir už ją balsuoti. Gyvai fotografijas galite apžiūrėti Multicentro ekspozicijų erdvėje iki spalio 12 d.

Pradėti nuo savęs galime kiekvienas, o tai daryti kartu paprasčiau, todėl rudenį kviečiame diskutuoti ir bendrauti su tvaraus (atsakingo) vartojimo šalininkais.

Rugsėjo 17 d. 17 val. laukia susitikimas-paskaita su tvaraus verslo „Urban Earth Lovers“ įkūrėjomis Laura ir Migle, kurio metu sužinosite apie jų kelionę link minimalizmo, zero waste principų taikymą kasdieniniame gyvenime ir pasisemti idėjų (http://www.marvb.lt/renginys/susitikimas-paskaita-su-urban-earth-lovers-ikurejomis/).

Spalio 22 d. 17 val. su tinklaraščio „Dar kas nors“ autore Ieva kalbėsime apie ekologinį pėdsaką, kurį paliekame kiekvienas ir kaip jį sumažinti.

Mažiesiems bibliotekos lankytojams rekomenduosime rinktis Šeimadienyje, kurio metu kartu su Neringa kursime naudodami antrines žaliavas, o kurdami kalbėsime apie atliekas. Informaciją skelbsime netrukus, todėl sekite Multicentro Facebook naujienas (https://www.facebook.com/multicentras/) ir sužinokite apie artėjančius renginius.

Būkite atsakingi prieš save ir gamtą!

Projektas „Radau šiukšlę“ finansuojamas Marijampolės savivaldybės lėšomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE