Pagrindinis > Naujienos > Marijampoles klubo „Torpedos“ pergalės

Marijampoles klubo „Torpedos“ pergalės

Lapkričio 24-25 dienomis  Kaune, Girstučio 50 m ilgio baseine, įvyko  atviras 2018 m. Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas.  Varžybose dalyvavo 177  sportininkai  iš  Lietuvos, Italijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos.

Čempionate startavo 12  Marijampolės klubo „Torpedos“ narių:  Aldona Mažėtienė, Ilona Šufinskienė, Jūratė Pranckevičienė, Stasys Grigas, Alfonsas Adomavičius, Antanas Guoga, Vytautas Šatas, Gediminas Šenfeldas, Vilmantas Krasauskas, Saulius Bražukas, Andrius Murauskas ir Žilvinas Grigaitis.

Sėkmingai pasirodę klubiečiai individualiose rungtyse iškovojo  23 aukso medalius.  Net septynis medalius laimėjo A. Guoga, 5 iškovojo S. Grigas . Keturis kartus čempionu tapo  A. Murauskas. Trimis medaliais džiaugėsi  V. Šatas.  V. Krasauskas laimėjo 2, po vieną aukso medalį pavyko iškovoti A. Mažėtienei ir G. Šenfeldui. Dar 2 aukso medalių komplektus iškovojo komandos vyrai A. Murauskas, A. Adomavičius, A.Guoga ir S.Grigas , plaukdami estafetėse 240-279 amžiaus grupėje 4×50 m laisvu stiliumi ir 4×50 m kompleksu.

Aldona Mažėtienė pagerino  Lietuvos plaukimo veteranų rekordą 70-74 metų amžiaus grupėje, plaukdama 50 m nugara .

Čempionatas buvo puikiai organizuotas, dalyviai dėkingi teisėjams už profesionalų ir operatyvų darbą.