Pagrindinis > Naujienos > Šeštadienį visus sukvies – ,,Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė’’

Šeštadienį visus sukvies – ,,Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė’’

Žiemą Marijampolės miesto gyventojai ir svečiai pasitiks tikrai ypatingai. Jau šeštadienį  Marijampolės kultūros centre, adresu Vilkaviškio gatvė 2, vyks „Didžioji kalėdinė Marijampolės mugė’’. Išskirtiniai gaminiai, gardus maistas, šventinės dekoracijos ar drabužiai – viską rasite vienoje vietoje. Pirmąją žiemos dieną nuo 10 iki 16 val. Marijampolės kultūros centras vienai dienai virs kalėdiniu miesteliu po stogu!

Idėjos šventiniam stalui ir artimiesiems

Originalūs gaminiai, gardus maistas, išskirtinės prekės, madingi drabužiai, įvairios priemonės, rankų darbo papuošalai ir visa galybė kalėdinės atributikos – ar ne tai rasti po vienu stogu svajoja kiekvienas besiruošiantis šv. Kalėdoms?

Mugėje bus galima iš anksto be streso ir eilių pasiruošti didžiosioms metų šventėms. Kam stovėti prekybos centrų eilėse ir pirkti nieko neišskirtinius gaminius jei galite neskubėdami atrasti unikalias dovanas savo artimiesiems?

Pasitiks su dovanomis

Beveik 100 gamintojų nuo pat 10 iki 16val užpildys visą Marijampolės kultūros centrą didžiausiu mieste kalėdinės atributikos ir dovanų apsipirkimu. Nemokamame renginyje pirmieji lankytojai sulauks ir nemokamų spaudos leidinių, mugėje skambės užburianti kalėdinė muzika, mirksės fotoaparatų blykstės, o gamintojai bus pasiruošę ir pakonsultuoti, ir suteikti priešventines nuolaidas.  Susitiksime jau gruodžio 1 dieną, šeštadienį, 10-16 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE