Pagrindinis > Kitos temos > Moteriško įvaizdžio formavimo patarimai

Moteriško įvaizdžio formavimo patarimai

Kai drabužių spinta yra sausakimša pačių naujausių drabužių, gali atrodyti, kad nebus jokių problemų, norint išsirinkti tai, kas geriausiai jums tinka. Tačiau praktika rodo, kad tokiais atvejais dažniausiai būna priešingai ir tenka ilgai ir nuobodžiai sukti galvą sprendžiant, ką apsirengti ir kokie drabužiai galėtų geriausiai derėti tarpusavyje. Todėl tam, kad stiliaus formavimo procesas jums būtų lengvesnis ir nekeltų didelio galvos skausmo, pateikiame keletą naudingų patarimų, kurie turėtų pagelbėti.

Kiekvieną drabužį pritaikykite konkrečiai progai

Turėtumėte laikytis aprangos kodo, kuris tinka konkrečioje aplinkoje, kad nepadarytumėte klaidos ir jūsų įvaizdis atitiktų konkrečią progą. Tačiau labai svarbu, kad dėl to nepatirtumėte papildomų nepatogumų. Turite pasirūpinti, kad visuomet jaustumėtės puikiai. Taigi, kaskart atsižvelkite į tai, kokiai progai renkatės drabužius ir priimkite sprendimus, kurie padėtų išsiskirti nelaužant taisyklių. Išsiugdykite supratimą, kada reikia laikytis reikalavimų, o kada galima nepaisyti aprangos taisyklių.

Dėvėkite gerai prigludusius drabužius

Savo drabužių spintoje turėkite tik tuos drabužius, kurie jums puikiai tinka, atsisakydami tų, kurie yra per maži arba per dideli. Jei dėvėsite jūsų figūrą atitinkančius drabužius, nebus sunku visada atrodyti nepriekaištingai ir pabrėžti gražiausias savo figūros vietas.

Nepamirškite pagrindinių drabužių

Jei norite koreguoti savo įvaizdį, nepamirškite, kad kurį laiką vertėtų toliau dėvėti pagrindinius jūsų tikrąjį stilių atitinkančius drabužius ir nekeiskite visko iš karto. Stenkitės keisti po vieną detalę iš jau dėvimų drabužių, kol ilgainiui kils naujų idėjų. Iš savo komforto zonos galite išeiti žingsnis po žingsnio, pasirinkusios vieną drabužį, kurio dar niekada nedėvėjote. Jei norite išbandyti ką nors naujo, pradėkite nuo vieno elemento.

Supaprastinkite savo aprangą

Pirkdamos naujus drabužius ir kurdamos savo įvaizdį, pirmiausia atsižvelkite į paprastumą. Jei pašalinsite nereikalingus stiliaus priedus, galėsite nesunkiai ir greitai patobulinti savo bendrą išvaizdą. Laikykitės paprastos drabužių spintos principo, kad pagerintumėte savo stilių.

Paprastos formos ir pagrindiniai modeliai nebūtinai turi būti nuobodūs. Kiekvieną turimą drabužį galite paversti puikiu, pasirinkdamos tinkamus derinius. Ornamentai, įvairūs siuvinėjimai ir papuošimai dažnai yra visai nereikalingi. Taigi, turėtumėte pirmenybę teikti baziniams ir kokybiškiems drabužiams, kurie kartu būtų nesudėtingi ir stilingi.

Sutvarkykite savo drabužių spintą

Labai svarbu atsikratyti drabužių, kurių nedėvite. Galite juos paaukoti labdarai arba parduoti. Savo spintoje pasilikite tik pačius geriausius drabužius, t.y. būtent tuos, kuriuos dažniausiai dėvite, kurie jums puikiai tinka ir su kuriais jaučiatės patogiai.

Išbandykite kapsulinį garderobą

Pagalvokite, galbūt jums vertėtų kurį laiką išbandyti kapsulinį garderobą? Tai yra lengvas būdas susikurti paprastą, bet stilingą įvaizdį, kuris būtų elegantiškas ir nepavaldus laikui. Kapsulinę spintą sudaro universalūs pagrindiniai ir būtiniausi drabužiai, kuriuos galima nesunkiai priderinti prie įvairių aprangos elementų.

Išmintingai rinkitės spalvas

Jei norite greitai ir veiksmingai pagerinti savo įvaizdį stenkitės pasirinkti tinkamas spalvas. Nors pernelyg drąsių spalvų reikėtų vengti, visiškai jų atsisakyti nereikėtų. Kaip bebūtų, pirmenybę teikite neutralioms spalvoms, kurias galite lengvai maišyti ir derinti. Klasikinių spalvų drabužius galite be vargo dėvėti ištisus metus. Jos pagerina jūsų išvaizdą, nes suteikia aprangai ypatingą atspalvį – visai nesvarbu, ar tai bus oficialūs, ar laisvalaikio drabužiai.

Mėgaukitės procesu

Visas šis procesas turėtų būti įdomus ir smagus. Tobulinkite savo mados stilių kūrybiškai ir mėgaukitės kiekviena akimirka. Žiūrėkite į tai, kaip į hobį, kad kiekviena įvaizdžio kūrimo akimirka teiktų malonumą.

Daugiau: Sidonas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE