Pagrindinis > Regione > Kultūra > Marijampolės kolektyvai susibūrė šokio „Virsme“

Marijampolės kolektyvai susibūrė šokio „Virsme“

Šokis – viena seniausių kultūrinės veiklos formų. Jo pagalba galima ne tik stiprinti savo fizinę sveikatą, bet ir išreikšti emocijas, realizuoti bei išlaisvinti save kūryboje. Šokis gali padėti lengviau užmegzti socialinius ryšius, gerinti atmintį bei ugdyti atidumą ir koncentraciją. Keičiantis laikmečiams pakito ir pats šokis: atsirado naujų formų, stilių, išraiškų.

Visa tai buvo galima pamatyti renginyje „Virsmas“, kurį organizavo asociacija „Jaunimas YRA“ kartu su Marijampolės Kultūros centru. Renginys subūrė šokio entuziastus, Marijampolės šokių kolektyvų bendruomenę. Pasinerti į šokio „Virsmą“ kvietė ,,Žolynukai” (vadovė D. Venckienė), šokio studija ,,Arabeskas” (vadovė D. Misiukevičienė), modernaus šokio kolektyvas – ,,Le|Nos” (vadovė M. Levanė), Marijampolės meno mokyklos šokėjai (vadovė D. Misiukevičienė), „Javonėlis“ (vadovė A. Kvietkauskienė).

Šokis paliečia ne tik pačius šokėjus, bet ir žiūrovus: „Šokiai man visada buvo kažkas nepaprasto, kartais net sunkiai suvokiamo. Ta energija ir judesiais pasakojamos istorijos įkvepia. Smagu, jog renginyje matėme įvairių šokių stilių, kurie kūrė skirtingas nuotaikas bei privertė pajusti vis kitokią emociją“, – pasakoja „Jaunimas YRA“ narė Ieva Kalpukevičiūtė.

Jau nuo seno šokis yra vienas iš būdų aktyviai ir smagiai praleisti laisvalaikį, išreikšti save per judesį bei papasakoti tam tikrą istoriją. Kiekvienas šokis yra tarsi spektaklis, kurio dėka galima ir atsipalaiduoti.

Organizatoriai tiki, kad tokio pobūdžio renginiai yra aktualūs bendruomenei, todėl tai galėtų tapti gražia tradicija, buriančia bendruomenę.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE