Pagrindinis > Naujienos > Negalima sakyti, kad Marijampolėje liūdna

Negalima sakyti, kad Marijampolėje liūdna

Kai man vilnietis prietelis sako, jog pas mus, provincijoje, tai yra Marijampolėje, liūdna ir nuobodu, visada baisiai su tuo nesutinku. Tai yra niekšingas melas. Sukandęs dantis galiu pakęsti, jog Marijampolė yra provincija, bet kad čia liūdna ir nuobodu – nė už ką. Prietelis visada būtų linkęs šią nuobodžios provincijos temą vystyti toliau ir plačiau, tačiau priminus jo praėjusios vasaros gėdingus naktinius nuotykius Sūduvos sostinėje apsiramina ir net pradeda man pritarti.

Gyvenimas Marijampolėje verda, o dažnai net kunkuliuoja. Čia Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas vieną dieną kartu su Aplinkos ministru gelbėja pusiau vilką, pusiau šunį, o kitą jau, turbūt vis dar prisimindamas savo šlovingus darbo policijoje laikus, rytais prie mokyklos reguliuoja transporto eismą. Dar kitą dieną, žinoma, jeigu prireiks, iš medžio iškels išsigandusį kačiuką ar gandrą bei per gatvę perves kriukiu besiramsčiuojančią senutę. Tada prie šuniukų ir kačiukų gelbėjimo bei senelių pervedimo per gatvę programos bus galima padėti kryžiuką, pažymint „Įvykdyta“. Norėtųsi uždėti kryžiuką ir prie magnetinio rezonanso aparato, bet kompiuterinis tomografas nėra žadėtasis magnetinio rezonanso aparatas, bet bala nematė to „magnetinio rezonanso“, tuo darbai tikrai nesibaigs, nes dar reikės uždrausti kokią nors „drifto“ trasą, sugauti niekšingą Samarietę, nugalėti „Euroviziją“, priimti kažkelintą tūkstantąjį skundą, ištirti Vytautą Baką ir, kaip visada, konservatorius. Pripažinkite, taip vadinamoje provincijoje tikrai nėra kada liūdėti, kai tokio kalibro valdžios vyrai neatsikvėpdami pluša provincijos labui. Ir reitingams.

Vietinė valdžia irgi neatsilieka. Triūsia, kad net skiedros lekia. Sako, kad jau dabar tai tikrai pastatys Vasiukų lygio areną už 12 milijonų eurų. Tik kažkaip vis nutyli, kad tų milijonų tai dar nėra, o ir jų pačių atsiradimo perspektyva labai miglota. Tiek to, dabar ne milijonų paieškos jų galvoje, o Užgavėnių blynai. Iškeps valdžia Užgavėnių blynus, apdalins jais sekmadienį miestiečius provincialus J. Basanavičiaus aikštėje, o pirmadienį susirinkę į „baltuosius“ rūmus vėl dūmos, ką su kuo sujungti ir ką kaip nors suoptimizuoti. Tiesa, pagaliau vietinė valdžia paleido išmanųjį šviesoforą, kuris, pasak savivaldybės propagandos skyriaus, neturėtų išnaikinti niekingai mažų provincijos kamščių piko metu, nes anas tuo metu dirbs įprastiniu rėžimu. Reiškia, kamščiai, nors ir provinciški, vis tik ir toliau bus, todėl galite drąsiai kreiptis į aukščiau aprašytą eismo reguliuotoją, kuris, jeigu kamščių ir nepanaikins, tai parašys skundus visoms galimoms institucijoms, taip pat ir šviesoforų ministerijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE