Pagrindinis > Naujienos > Nuolatinės pradinės privalomosios karo tarnybos kariai išleisti į atsargą

Nuolatinės pradinės privalomosios karo tarnybos kariai išleisti į atsargą

 

Balandžio 3 d. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione vyko nuolatinės pradinės privalomosios karo tarnybos karių išleidimo į atsargą ceremonija. Šią dieną su batalionu atsisveikino ir tapo Lietuvos kariuomenės rezervu 161 karys, iš jų trys – moterys. Visi prieš 9 mėnesius tarnybą batalione pradėję kariai čia atėjo savanoriškai. Net 50 karių pareiškė norą tęsti tarnybą Krašto apsaugos sistemoje kaip profesinės karo tarnybos kariai, 34 kariai tęs tarnybą Vytenio batalione.

Karių išleidimo į atsargą ceremonijoje dalyvavo krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas, laikinai einanti Marijampolės savivaldybės mero pareigas Irena Lunskienė, administracijos direktorius Sigitas Valančius, statutinių organizacijų atstovai, karių artimieji.

Ceremonijos metu karius sveikino garbingi svečiai, ką tik pareigas pradėjęs eiti bataliono vadas mjr. Julius Gaižauskas. Išeinančius į atsargą karius palaimino Marijampolės įgulos kapelionas mjr. Edvardas Baniulis. Atsisveikindami su batalionu kariai iškilmingai pražygiavo rikiuotės aikšte, vėliau visi buvo pakviesti įsiamžinti bendroje nuotraukoje. Karių artimiesiems ta proga buvo organizuota bataliono ginklų ir technikos paroda, vėliau – vaišės kareiviška koše ir arbata. Kaip kurie iš jų į išleidimo ceremoniją atskubėjo net iš užsienio.

Viešųjų ryšių tarnyba

Parengta pagal LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono informaciją.

Nuotraukos – št. srž. Juozo Slabodos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE