Pagrindinis > Regione > Kultūra > O. Čirvinskienės knygos „Mano svaja“ sutiktuvės

O. Čirvinskienės knygos „Mano svaja“ sutiktuvės

 

Lapkričio 8 d. sutikta pirmoji marijampolietės verslininkės Onos Čirvinskienės knyga „Mano svaja“. O. Čirvinskienė, Onos Čirvinskienės mokymo centro įkūrėja ir ilgametė vadovė, įvertinta reikšmingais apdovanojimais (ryškiausi iš jų – 2012 m. LR Seime įtektas Europinio lygio Edenauerio fondo apdovanojimas „Gausos žuvis“ už investiciją į žmogų, 2013 m. įteiktas Šv. Jurgio, Marijampolės globėjo, medalis už visuomeninę veiklą miesto bendruomenei), savo veiklą grindžia ne vien skaičiais, logiškais sprendimais, bet ir eilėraščių posmais.

Šiltą knygos sutiktuvių vakarą vedė kraštietis, režisierius, scenaristas Vytenis Pauliukaitis, koncertavo Virginijos Junevičienės vadovaujamas vaikų ir jaunimo choras, mintimis apie knygą, kurią išleido VšĮ „Mūsų savaitė“, dalinosi redaktorė Laima Grigaitytė.

Knygoje „Mano svaja“ – tai nuo mokyklos laikų rašyti eilėraščiai, palinkėjimai, aforizmai, netgi dainos (muziką Onos Čirvinskienės tekstams parašė kompozitorius Vidmantas Sakalauskas).

„Mano svaja“ – autorės lyrinis nueito gyvenimo kelio apmąstymas, skaičiuojant širdies dūžius. Tai ir jaunystės svajos, įsiplieskę jausmai, tai ir nuostaba stebint kerintį gamtos pasaulį, tai ir jau subrendusio, daug patyrusio žmogaus įžvalgos, prasiveržiančios aforizmais. Linkėti kitam laimės, branginti šalia esančius žmones ir prasmingai eiti gyvenimo keliu – tai Onos Čirvinskienės kredo.

Danguolės Micutienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Komentaras “O. Čirvinskienės knygos „Mano svaja“ sutiktuvės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE