Pagrindinis > Naujienos > „Torpedoms“ – 31 aukso medalis!

„Torpedoms“ – 31 aukso medalis!

Lapkričio 11–12 dienomis  Kaune, Girstučio 50 m ilgio baseline, vyko  XIII-asis atviras 2017 m. Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas.  Varžybose dalyvavo daugiau nei 190  sportininkų  iš  Lietuvos, Baltarusijos, Ispanijos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos.

Čempionate startavo 17  Marijampolės klubo „Torpedos“ narių: Aldona Mažėtienė, Zita Kralikaitė, Ilona Šufinskienė, Jūratė Pranckevičienė, Stasys Grigas, Alfonsas Adomavičius, Valdimaras Paludnevičius, Antanas Guoga, Vytautas Šatas, Algirdas Žebrauskas, Gediminas Šenfeldas, Vilmantas Krasauskas, Saulius Bražukas, Andrius Murauskas, Mantas Buivydas, Žilvinas Grigaitis ir Martynas Jasiliūnas.

Sėkmingai pasirodę klubiečiai individualiose rungtyse iškovojo  31 aukso medalį, užimdami antrąją vietą tarp 39 klubų.  Net septynis medalius laimėjo A. Murauskas, 5 iškovojo  A. Guoga. Po keturis kartus čempionais tapo  S. Grigas ir V. Krasauskas. Trimis medaliais džiaugėsi  G. Šenfeldas ir V. Šatas. Po vieną medalį pavyko iškovoti J. Pranckevičienei, A. Mažėtienei, A. Žebrauskui, V. Paludnevičiui ir M. Buivydui. Dar 3 aukso medalių komplektus iškovojo komandos vyrai, plaukdami estafetėse: Ž. Grigaitis, M. Jasiliūnas, A. Murauskas ir M. Buivydas 100-119  amžiaus grupėje, o V. Krasauskas, A. Adomavičius, G. Šenfeldas ir V. Šatas 240-279 amžiaus grupėje 4×50 m laisvu stiliumi.   V. Paludnevičius, G. Šenfeldas, A. Žebrauskas ir S. Bražukas 240-279 amžiaus grupėje 4×50 m kompleksu.

Valdimaras Paludnevičius pagerino  Lietuvos plaukimo veteranų rekordą 70-74 metų amžiaus grupėje, plaukdamas 50 m nugara.

Čempionatas buvo puikiai organizuotas, dalyviai dėkingi teisėjams už profesionalų ir operatyvų darbą.