Pagrindinis > Regione > Kultūra > Padėkos vakare marijampoliečiams – apdovanojimai ir nemarioji klasika

Padėkos vakare marijampoliečiams – apdovanojimai ir nemarioji klasika

 

Marijampolės kultūros centre gruodžio 15 dieną vyko net du metų padėkos koncertai, kuriuose Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė padėkojo už besibaigiančių metų triūsą įvairių profesijų savivaldybės žmonėms. Šiemet klausytojai mėgavosi populiariosios klasikos melodijomis, kurias atliko operos solistai Dovilė Kazonaitė ir Edgaras Davidovičius bei maestro Martyno Staškaus vadovaujamas kamerinis styginių orkestras. Į pirmąjį koncertą rinkosi marijampoliečiai, įsigiję Kultūros centre kvietimus. Vėlesnis vakaro koncertas buvo skirtas kviestinei publikai – Garbės piliečiams, Seimo ir Tarybos nariams, savivaldybės kultūros ir sporto renginių rėmėjams, įstaigų vadovams. Į padėkos renginį buvo pakviesti ir kaimo bendruomenių aktyviausi žmonės, administracijos darbuotojai. Antrojo iškilmingo vakaro metu įteikti garbingi Savivaldybės apdovanojimai: Garbės piliečio ženklas, Švento Jurgio, Marijampolės globėjo, ordinas ir šeši Švento Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliai.

Kreipdamasi į susirinkusius marijampoliečius merė sakė: „Nueinantys metai buvo kupini įvairių įvykių: ir skaudžių netekčių, ir gražių laimėjimų, neįtikėtinų atradimų ir naujų iššūkių. Visi šie metai paženklinti permainomis, kurias diktuoja Vyriausybė, o ir pats gyvenimas – optimizuoti, taupyti, mažinti, skatinti, ir visa tai paliečia žmones. Tai neišvengiama, reikalinga ir atsakinga”. Ji šiltai prisiminė pavasarį mirusio mero Vidmanto Brazio indėlį ir ragino nepamiršti jo prasmingų miestui darbų. „Turime džiaugtis ir didžiuotis, kad esame tokie saviti, kad esame marijampoliečiai, sūduviai su didelėmis ambicijomis būti gražiausiu miestu ir pasirengę pakiliai švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį bei Lietuvos kultūros sostinės metus Marijampolėje”, – kalbėjo savivaldybės vadovė.

Už svarų indėlį kuriant Marijampolės savivaldybės gyventojų ekonominę, socialinę, kultūrinę ir dvasinę gerovę Marijampolės garbės piliečio vardą ir ženklą merė I. Lunskienė įteikė UAB „Mantinga” valdybos pirmininkui Klemencui Agentui. Švento Jurgio, Marijampolės globėjo, ordinu už ypatingus nuopelnus Marijampolei ir Sūduvai merė apdovanojo sporto centro „Sūduva” sunkiosios atletikos trenerį, Marijampolės savivaldybės tarybos narį Alvydą Kirkliauską. Švento Jurgio, Marijampolės globėjo, medaliai, įteikti šešiems savivaldybės gyventojams. Už nuopelnus Marijampolės kultūrai medalis suteiktas Marijampolės kraštotyros muziejaus ekspozicijų prižiūrėtojai, poetei, Lietuvos rašytojų sąjungos narei Česlovai Jakštytei, už nuopelnus Marijampolės ūkiui – UAB „Marijampolės švara” generaliniam direktoriui Kostui Jankauskui, už nuopelnus Marijampolės sportui – Marijampolės kyokushin karatė klubo „Tornadas” vadovui ir treneriui Valiui Rudžiui, už nuopelnus Marijampolės žmonėms valstybės tarnyboje – Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Marijampolės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkui-valstybiniam veterinarijos inspektoriui Kastyčiui Stankui, už nuopelnus Marijampolės žmonių sveikatai – Marijampolės ligoninės gydytojui kardiologui Kazimierui Švedarauskui ir už reikšmingus architektūrinius sprendimus Marijampolei – architektui, UAB „Niša” projektų vadovui Stanislovui Tamkvaičiui.

Viešųjų ryšių tarnyba

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite