Pagrindinis > Naujienos > Padovanotos vasaros akimirkos tiems, kuriems labiausiai reikia

Padovanotos vasaros akimirkos tiems, kuriems labiausiai reikia

 

Marijampolės socialinės pagalbos centras atsiliepė į šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės paskelbtą akciją „Padovanok vaikui vasarą” ir liepos 27-ąją įstaigos kieme Bažnyčios g. surengė smagų lauko renginį savivaldybės šeimų vaikams.

Dar birželio 1-ąją paskelbta akcija skirta vaikams, kurie neturi jokių galimybių pasimėgauti vasaros pramogomis ar stovyklomis. Ši šventė leidžia vaikams susipažinti, užmegzti ryšį, praleisti bent kelias valandas jaukioje aplinkoje, kur jie gali žaisti ir mėgautis aplinkinių dėmesiu.

Šventės metu pramogavo ne tik vaikai, bet ir suaugusieji – jie savo jėgas galėjo išbandyti žaisdami smiginį, o seneliai – varžytis žaisdami šaškėmis. Šventės metu ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai buvo įtraukti į įvairias pramogas, kartu su savo mažaisiais dalyvavo estafetėse, juos palaikė ir paguodė, jei nesisekdavo. Galiausiai visus vaikus pradžiugino gauti prizai ir dovanos.

Tokio pobūdžio šventę ne tik vaikams, bet ir Socialinės pagalbos centro globos namuose gyvenantiems seneliams surengė Marijampolės socialinės pagalbos centras. Renginio Marijampolės savivaldybės vaikams globėja sutiko būti laikinoji savivaldybės merė Irena Lunskienė. Ji pamalonino vaikus saldainiais, kurių sunkiau besiverčiančių šeimų vaikams tenka ragauti ne taip ir dažnai. Į žaidimų ir kitų linksmybių kupiną renginį susirinko daugiau kaip 200 žmonių – vaikų ir suaugusiųjų. Kitais skanumynais pasirūpino lauko šventės organizatoriai ir rėmėjai.

Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Černauskaitės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE