Pagrindinis > Naujienos > Pašešupio parke atidaryta laipiojimo sienelė

Pašešupio parke atidaryta laipiojimo sienelė

 

 „Sūduvos regiono kultūros ir sporto centras“ dalyvavo „Maxima LT“ konkurse „Mes – bendruomenė“ ir laimėjo šį konkursą su projektu „Zet‘ų uolos“ – tai laipiojimo sienelių erdvė, skirta jaunimui.

Projekto sumanytoja Virginija Subačiūtė teigė, kad „tai nėra žaidimų aikštelė, tai treniravimosi erdvė, kurioje mažesniems vaikams reikalinga ir suaugusiųjų priežiūra, siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų“. Atidarymo metu sugūžėjo daug vaikų norinčių išbandyti laipiojimo sienelę, dalyvavo įvairiose veiklose tokiose kaip estafetė, loterija ar mankšta. Svečiai buvo pavaišinti arbata, o „Maxima LT“ atstovai atvežė atidarymo proga saldžią dovaną – tortą.

Atidarymo šventėje dalyvavęs Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda kalbėjo, kad „ši aikštelė yra puiki pradžia viso parko atnaujinimui“. Vicemeras žadėjo, kad ateityje atnaujintas Pašešupio parkas bus traukos vieta jaunimui ir kiekvienam marijampoliečiui.

Pašešupio parke įrengtos „Zet‘ų uolos“ yra pirmoji Sūduvoje sertifikuota dirbtinio laipiojimo sienų erdvė, skatinanti jaunimą aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį, kartu šiuo projektu jaunimui siekiama sukurti sveiką ir saugią emocinę erdvę. Uolų laipiojimo sportas puikiai lavina bene daugiausiai raumenų grupių vienu metu, treniruoja ištvermę ir koordinaciją, padeda sutvirtėti fiziškai ir psichologiškai.

Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Žilinskienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE