Pagrindinis > Dėmesio! > Pasidalinkime gerumu „Maisto banko“ akcijoje

Pasidalinkime gerumu „Maisto banko“ akcijoje

Kovo 22–23 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ prekybos centruose vykdys maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Tai puiki galimybė pasidalinti savo gerumu ir solidarizuotis su nepritekliuje gyvenančiomis šeimomis, socialinių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų globojamais vaikais, neįgaliaisiais, senyvo amžiaus žmonėmis ir paaukoti jiems reikalingų maisto produktų.

Praėjusios „Maisto banko“ akcijos metu Lietuvos gyventojai skurstantiesiems paaukojo 250 tonų negendančių maisto produktų už daugiau nei 518 tūkst. eurų. Vykdant akciją bendradarbiaujama su 350 socialinių įstaigų ir organizacijų, talkina 8500 savanorių.

Pavasarinė „Maisto banko“ akcija rengiama artėjant šv. Velykoms, kad ne tik kasdienis, bet ir šventinis nepasiturinčiųjų stalas būtų gausesnis. „Maisto banko“ akcijos metu parduotuvėse savanoriai prašo žmonių nepasiturintiesiems nupirkti paprastų kasdienio vartojimo produktų – makaronų, kruopų, miltų, aliejaus, konservų, cukraus ir pan.

„Maisto banko“ akcija šįkart vyks 74 Lietuvos miestuose, ją globoja savivaldybių merai. Marijampolės savivaldybėje „Maisto banko“ akciją globoja merė Irena Lunskienė.

Šiais metais pavasarinėje „Maisto banko“ akcijoje dalyvauja: VšĮ Marijampolės socialinės pagalbos centras, Marijampolės krašto samariečių bendrija, VšĮ Alfa centras , VšĮ Sasnavos vaikų ir jaunimo gerovės centras „Židinys“, Šunskų kaimo bendruomenė, Marijampolės Šv. Ark. Mykolo parapijos „Caritas“, Balsupių kaimo bendruomenės vaikų dienos centras „Gelbėkit vaikus“. gailestingumo namai SAMARIJA,.

 Akcija vyks prekybos centruose „Gulbelė“ (Jaunimo g.2-8), „Maxima“ (Bažnyčios 38 ir V.Kudirkos g. 3), „Iki“(Vytauto g. 48a, Šaulių g. 37, Vilkaviškio g. 72) ir  „LIDL“ (Palangos g. 22 ir Žemaitės g. 22)

Kviečiame prisijungti prie „Maisto banko“ akcijos ir pasidalinti gerumu su tais, kuriems reikia mūsų pagalbos.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE