Pagrindinis > Dėmesio! > Paskutinę vasaros naktį Marijampolės dangų puoš naujausių technologijų šviesos efektai

Paskutinę vasaros naktį Marijampolės dangų puoš naujausių technologijų šviesos efektai

 

Rugpjūčio 30 dieną Marijampolės „Sūduvos“ stadione galingai sugriaudės įspūdingas renginys „Radistai švenčia!”.  Renginys, kuris padės paskutinį akordą šios vasaros didžiausiuose renginiuose!

Renginio organizatoriai kviečia visus atvykti ir paskutinį kartą prisiminti gražiausias vasaros akimirkas, šilčiausias vasaros naktis ir visus įspūdžius, kuriuos padovanojo 2015 metų vasara!

„Pradžioje reikėjo sukaupti labai daug drąsos ir ryžto paskelbti šį renginį, bet šiuo momentu aš esu labai laimingas, kad šia idėja kiekvieną dieną patiki vis daugiau žmonių, ir jau šiandien žinau, kad tai bus be galo įspūdingas renginys tiek marijampoliečiams, tiek visai Lietuvai!“ – sakė renginio „Radistai švenčia!“ organizatorius Gytis Žitkauskas.

Šio renginio organizatoriai žada didžiulę sceną, galingą garsą, įspūdingą apšvietimą ir daugybę efektų!

„Taip, mes sau išsikėlėme labai aukštus tikslus. Daugelis man sakė, kad padaryti tai yra neįmanoma, nes aš nenoriu pastatyti standartinės scenos, pakabinti tris prožektorius ir pastatyti šlykštų garsą skleidžiančių kolonėlių. Mano ir visų kartu dirbančių žmonių tikslas yra pastatyti didžiulę sceną, pakabinti tokią garso sistemą, kuri leistų girdėti kokybišką garsą iš bet kurio stadiono šono, be jokios abejonės, neapsieisime be žadą atimančių efektų, bet svarbiausia – apšvietimas! Džiaugiuosi, kad komunikuojant su savo srities profesionalais galėjome atrasti tokių puikių sprendimų! Tiesiog atskleisiu mažą paslaptį – šiame renginyje bus naudojamas apšvietimas, kurio spinduliai gali šviesti net iki dviejų kilometrų, todėl drąsiai galiu sakyti, kad paskutinę vasaros naktį Marijampolės dangus švies ryškiausiomis spalvomis!“ – sakė G. Žitkauskas.

Be jokios abejonės, ši diena kiekvieno kalendoriuje turi būti apibraukta! Ir apibraukta būtent renginiui „Radistai švenčia!“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite