Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Pažeidėjai toli nenubėgo

Pažeidėjai toli nenubėgo

Balandžio 19-ąją, apie pusę aštuntos vakaro, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Vilkaviškio r. PK Viešosios policijos skyriaus pareigūnams, dirbusiems pagal priemonių planą Vilkaviškio rajone, teko vaikytis nepaklusnius vairuotojus.

Kelyje Kalvarija – Gražiškiai – Vištytis, prie Gražiškių kaimo, pastebėjo ir stabdė atvažiuojantį automobilį „Opel Vectra“, tačiau automobilio vairuotojas ne tik kad neketino sustoti, bet padidino greitį ir nurūko Kalvarijos link. Pareigūnai persekiojo bėglį tarnybiniu automobiliu su įjungtais mėlynos ir raudonos spalvos švyturėliais bei per garsiakalbį kartojo reikalavimą sustabdyti transporto priemonę, tačiau šio reikalavimo vairuotojas nevykdė ir sustojo tik pavažiavęs apie keturis kilometrus.

Kaip paaiškėjo, automobilį „Opel Vectra“ vairavo dvidešimt ketverių metų amžiaus marijampolietis T. M., kuris ne tik neturėjo teisės vairuoti, bet ir buvo apsvaigęs nuo alkoholio (nustatytas 0,86 promilių girtumas).  Neblaiviam greičio mėgėjui teks atsakyti: pareigūnai jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą, nušalino nuo tolimesnio transporto priemonės vairavimo, o automobilis pristatytas į saugojimo aikštelę.

Tą pačią dieną, pavakary, Ramoniškių kaime (Vilkaviškio r.) stabdomas BMV X5 nestojo ir pareigūnų persekiojamas lėkė didžiuliu greičiu bei, nesuvaldęs automobilio, Pilviškių seniūnijoje esančiame  Bebrininkų kaime nuvažiavo nuo kelio, keletą kartų apsivertė ir apgadino šio kaimo gyventojo tvorą bei nulaužė tris vaismedžius. Kaip paaiškėjo, bėgti nuo policijos pareigūnų ir šis trisdešimties metų Šiaulių miesto gyventojas A. M. tikrai turėjo dėl ko: teisės vairuoti transporto priemonę neturėjo, transporto priemonės dokumentų irgi neturėjo, automobiliui BMV X5 pritvirtinti kitai transporto priemonei priklausantys valstybinių numerių ženklai, mat automobilis buvo pavogtas Vokietijoje. Bėgliui prireikė medikų pagalbos, tačiau po apžiūros jis paleistas gydytis į namus.  Automobilis pristatytas į saugojimo aikštelę, o A. M. teks atsakyti už savo veiksmus pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Marijampolės aps. VPK informacija

Marijampolės aps. VPK archyvo nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE