Pagrindinis > Naujienos > Pirmas Naujųjų metų 100-asis jubiliejus!

Pirmas Naujųjų metų 100-asis jubiliejus!

Sausio 8-oji ypatinga diena vienai iš Degučių seniūnijos gyventojų. Šiandien 100-ąjį gimtadienį švenčia Genovaitė Jonakaitienė. Garbaus jubiliejaus proga šimtametę sveikino Savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, Socialinių reikalų skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Matusienė, Degučių seniūnijos seniūnė Valda Rėklienė.

Iš Ukrainos, Mariupolio, dvejų metukų su šeima atvykusi Genovaitė, gyveno ir Jonavoje, ir Biržuose, bet galiausiai šeima šaknis įleido čia – Marijampolėje. Sukūrusi savo šeimą su vyru susilaukė trijų dukrų. Bronė, Zita bei Alina ir šiandien buvo šalia mamos, kuomet ji priėmė glėbį spalvingų gėlių, klausė sveikinimo žodžių ir nunustojo šypsotis.

Vienas iš Genovaitės pomėgių – mezgimas. Apsidairius pas senjorę namuose iš karto į akis krenta įvairiasplaviai mezginiai, tačiau senolė sako: Deja, bet rega nebe tokia gera, kokia buvo kadaise. Kryžiažodžių sprendimas kita jubiliatės aistra. Atsakymus į įvairiausius klausimus Genovaitė randa lengvai, kadangi visada mėgo skaityti, žiūrėti tv laidas, informacines ir istorines. Senjorė kalba net keturiomis kalbomis: lietuvių, lenkų, rusų ir vokiečių.

Šimto metų sulaukusią ponią Genovaitę dukros apibūdina kaip darbščią, inteligentišką ir visada meilės ir rūpesčio nestokojančią moterį. Ji nėra išranki maistui, bendraujanti ir guvi, pasakojanti istorijas ir nuotykius patirtus jaunystėje. Senjorė turi gausų būrį artimųjų: 7 anūkus, 12 proanūkių ir 2 proproanūkius. Dauguma jų aplankys senolę savaitgalį, kai visi drauge minės gražų jubiliejų.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE