Pagrindinis > Kitos temos > Požymiai, rodantys senėjimą, ir 1 procedūra, kuri juos įveiks

Požymiai, rodantys senėjimą, ir 1 procedūra, kuri juos įveiks

Odos senėjimą išduoda ne tik raukšlės. Odos suglebimas, mažiau elastingumo, šiurkštoka oda, lengvai pažeidžiama – tai požymiai, rodantys, kad oda patyrė daug išbandymų, buvo veikiama saulės, oro sąlygų ir galbūt nepakankamai prižiūrima. Oda sensta dėl epidermio (paviršinio odos sluoksnio) ir dermos (gilesnio odos sluoksnio) plonėjimo, taip pat kolageno ir elastino gamybos sulėtėjimo.

Raukšlės – mūsų emocijų ir patirčių atspindys. Aplink burną ir akis ryškėjančios raukšlės rodo mūsų linksmą būdą, tarp akių – pyktį, nerimą, baimę. Kaktoje išryškėjančios horizontalios raukšlės nurodo dažną nustebimą, aktyvų veido raumenų darbą. Raukšlės –natūralu. Nedidelės raukšlelės netgi suteikia autentiškumo ir žavesio. Tačiau gilesnės gali pridėti metų, daryti jūsų išvaizdą liūdną, nors iš tiesų esate itin nuotaikingas žmogus.

Ryškesni senėjimo požymiai veide – riebalų praradimas po oda, labiausiai matomas skruostų, smilkinių, smakro srityse. Oda gali suglebti, atrodyti lyg maišelis, įdubti akys, išryškėti kaulai. Vyresniame amžiuje, apie 50 metų, galimas odos susitraukimas aplink burną. Dėl nosies kremzlės mažėjimo galiukas gali nulinkti.

Visi šie senėjimo požymiai atsispindi odoje, ypač – veide, kuris nuolat veikiamas aplinkos sąlygų, taršos. Veido raumenys nuolat dirba mums mimikuojant, o jei turime žalingų įpročių – pagilina požymius. Rūpintis veido oda reikia nuo jaunystės – prižiūrėti, rinktis sveiką gyvenimo būdą, vengti žalingų įpročių, teptis apsauginiu kremu. Tačiau net ir prižiūrint odą iš išorės, tinkamai maitinantis, elastino ir kolageno gamyba vis tiek lėtėja. Jei metų paliekamos žymės jūsų netenkina – yra sprendimas. Viena nechirurginė procedūra padės patempti odą, sušvelninti raukšles ir grąžinti jaunatviškesnę išvaizdą.

HIFU technologija – nechirurginis odos patempimas

Vos viena tinkamai pasirinkta ir profesionaliai klinikoje atlikta procedūra sumažins metų žymes ant veido. HIFU technologija naudoja ultragarsą, kad tiksliai ir efektyviai patemptų veido odą. Procedūros taikant šią technologiją atliekamos „Era Esthetic“ klinikose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. 

Naujausios kartos „Ultraformer III“ įrenginys pažaboja veido suglebimą, elastingumo praradimą ir dėl to akivaizdesnius veido trūkumus. „Smas liftingu“ vadinama procedūra (kas reiškia paviršinę raumenų aponeurotinę sistemą (angl. superficial musculoaponeurotic system)), atlieka giluminį darbą: aktyvina kolageno, atsakingo už odos jaunatvišką išvaizdą, gamybą bei atjaunina odą giliųjų audinių sluoksniuose. Ultragarsas saugiai prasiskverbia pro tris odos sluoksnius nepažeisdamas jos. 

Veido patempimas ultragarsu pagurkliui mažinti, žandikauliui ryškinti

HIFU 4D odos patempimas veiksmingas ne tik veidui, bet ir kaklui, dekoltė. Jei esate iš tų žmonių, kurie gan neblogai rūpinosi būtent veido oda, bet pamiršo kaklą arba dekoltė – šios zonos išduos jūsų amžių greičiau. Kaklo oda dažnu atveju trapesnė, plonesnė, ja reikia atidžiai rūpintis. HIFU nechirurginis odos patempimas taip pat puikiai tiks spręsti dvigubą pagurklį, išryškins žandikaulio liniją. Jei vargina „maišeliai“ po akimis – ši viena procedūra irgi padės juos sumažinti. 

Aukštai fokusuoto ultragarso energija mažina odos senėjimo žymes. Pakanka vos vienos procedūros su „Ultraformer III“ aparatu, kad veidui būtų sugrąžintas ryškesnis kontūras, o odai – stangrumas.

Kam tinka odos patempimas su HIFU

Veido, kaklo ir dekoltė odos patempimas ultragarsu tinkamas vyresniems nei 30 metų žmonėms, kurie nori atstatyti odos išvaizdą ir būklę. Prasiskverbdamas į giliuosius odos sluoksnius jis užveda odos atjauninimo ir atsinaujinimo procesus. Rezultatai matomi po pirmos procedūros ir ryškėja per 3–9 mėnesių laikotarpį.

Ši procedūra subalansuota spręsti įvairius nusiskundimus: dvigubą pagurklį, pakritusius akių vokus, prarastą odos elastingumą, raukšles. Procedūra skirstoma zonomis, kad problema tikslingai būtų paveikta. Galite rinktis gražinti visą veidą, kaklą ir dekoltė, arba tik konkrečią zoną, pavyzdžiui, tik paakius, tik sritį aplink akis arba tik kaklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE