Pagrindinis > Naujienos > Ringauduose bendruomenes suvienijo futbolas

Ringauduose bendruomenes suvienijo futbolas

Liepos 20 dieną Ringauduose, Kauno rajone, įvyko bendruomenių futbolo turnyras, kuriame dalyvavo penkios komandos iš Vilkijos, Lakštučių, Zapyškio ir dvi komandos iš Ringaudų. Turnyras buvo organizuojamas Ringaudų bendruomenės daugiafunkcinėje sporto aikštelėje.

Komandos žaidė vieno rato sistema. Rungtynės buvo žaidžiamos į netradicinių matmenų futbolo vartus su 4 dydžio kamuoliu. Rungtynės buvo žaidžiamos vieną kėlinį – 12 minučių. Turnyro metu komandos žaidė be teisėjų, taip siekiant skatinti garbingo žaidimo principus. Bendruomenių komandose žaidė tiek vyrai, tiek moterys.

Sužaidus visas rungtynes, paaiškėjo, kad pirmos vietos prizus iškovojo Lakštučių komanda (Vilkaviškio rajonas), antrąją vietą užėmė Zapyškio komanda (Kauno rajonas), trečiosios vietos prizai atiteko Vilkijos komandai (Kauno rajonas). Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo vienuolikametis Marius Buividavičius įmušęs 4 įvarčius iš Lakštučių, o geriausia turnyro žaidėja išrinkta Liucija Fedorčak iš Vilkijos.Prizus įsteigė futbolo entuziastas Algirdas Kvalkauskas.

Futbolo turnyrai puiki galimybė aktyviai praleisti bendruomenėms laiką kartu. Organizuojant futbolo turnyrus visada siekiu, kad juose dalyvautų ne tik žmonės, kurie moka jį žaisti, bet ir įtraukti tuos, kurie nieko bendro su šiuo žaidimu neturi, bet nori išbandyti save žaidžiant futbolą – pasakojo renginio organizatorius Martynas Karpavičius.

Turnyrą organizavo futbolo entuziastas Martynas Karpavičius kartu su Ringaudų seniūnijos seniūne Rūta Slivinskiene ir asociacija „Ringaudų bendruomenės centras“.

Turnyro akimirkas įamžino fotografė Beata Štampachova.

Smūgis į vartus pasibaigė įvarčiu Turnyro dalyviai Dvikova Rezultatyviausi turnyro žaidėjai Liucija Fedorčak ir Marius Buividavičius Įvarčio šventimas Kamuolys praskriejo šalia vartų Kovojam Praskriejo kamuolys Būna ir taip Rungtynių momentas Ringaudai-Vilkija Rungtynių akimirka lightbox gallery phpby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE