Pagrindinis > Dėmesio! > Rugsėjo 27-ąją – Konstitucijos egzaminas

Rugsėjo 27-ąją – Konstitucijos egzaminas

 

Rugsėjo 27 d. antradienį 12 val. kviečiame Marijampolės savivaldybės bendruomenę dalyvauti Konstitucijos egzamine.

Egzaminas vyks Marijampolės savivaldybės administracijos II a. salėje, adresu J. Basanavičiaus a.1 Egzamino trukmė 45 min. I etapo metu dalyviai atsakinės į 30 uždarų klausimų.

Norinčius pasitikrinti teisines žinias ir laikyti egzaminą savivaldybėje kviečiame iki rugsėjo 22 d. registruotis į Konstitucijos egzaminą 2016 portale DELFI http://www.delfi.lt/konstitucijos-egzaminas/ arba rugsėjo 27 d.  12 val., prieš egzaminą, Marijampolės savivaldybės administracijoje.

Piliečiai ir teisinį išsilavinimą turintys ar teisę studijuojantys asmenys egzaminą taip pat galės laikyti internetu portale www.delfi.lt. Internetu laikyti egzaminą galima bus rugsėjo 27 d. nuo 12 val. iki 13 val. Laikantieji internetu dalyvaus tik I egzamino etape.

Spalio 13 d. vyks Konstitucijos egzamino II etapas. Egzamino dalyviai, patekę į II etapą, apie laikymo vietą ir laiką bus informuoti individualiai. Konstitucijos egzamino 2016 laimėtojai bus pasveikinti spalio 26 d. per iškilmingą ceremoniją Prezidentūroje.

Konstitucijos egzaminas – jau dešimtą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Egzaminą organizuoja Teisingumo ministerija kartu su projekto globėja – Prezidente Dalia Grybauskaite – ir partneriais. Egzamine kviečiami registruotis ir dalyvauti visi mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį šalies įstatymą.

Konstitucijos egzamino koordinatorė Marijampolės savivaldybėje – Viešųjų ryšių tarnybos vyriausioji specialistė Danguolė Micutienė, tel. (8-343) 90087, el. p. danguole.micutiene@marijampole.lt

Daugiau informacijos: www.konstitucijosegzaminas.lt.  bei el. p Konstitucija2016@gmail.com.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE